Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

MOTHER VESSEL - великотоннажні лінійне судно, яке обслуговує порти з великим вантажообігом. Дослівно материнське судно.

REPO- Повернення порожнього контейнера в найближчий сток перевізника після вивантаження.

Праздники сегодня

Золота лакедра сушена (Golden Stripe Fish)

золота лакедра сушеналакедра - стайная пелагическая риба великих розмірів. Живе як в відкритих, так і в прибережних водах. Досягає довжини 1 м і маси понад 10 кг. При північних міграціях часто супроводжує косяки сардини, скумбрії і анчоуса, за якими активно полює. Восени, с настанням холодів, відкочовує на південь, к місць зимівлі. Нереститься влітку, нерест порційний. Ікра і личинки пелагічні. Зростає дуже швидко. Великі особини желтохвост - типові хижаки, що харчуються рибою. Молодь харчується дрібної рибою і зоопланктоном.
лакедра - цінний промислова риба. В Японії мальків желтохвост успішно вирощують в вигороджує мережами ділянках моря та використовують для приготування "сасимі" і консервів. В Примор'ї, в початку 50-х рр.. Суду рибокомбінату ім. Ш. Г. Надібаідзе, займалися гаманцеві промислом скумбрії, привозили досить багато желтохвост, помилково приймаючи його за тунця. Технологами ТІНРО в ті роки були випущені досвідчені партії консервів з желтохвост: натуральні, в томатному соусі і бланшовані в маслі. В даний час промисел желтохвост в Примор'ї не ведеться.
Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Прямі постачання кокосів з Філіппін. Продам філіппінську кокосову стружку і іншу продукцію: сухофрукти, бананові чіпси. Ціни, якісні показники, умови поставки, оплати, терміни, приклади сертифікатів представлені за адресою. 


Пангасіус з яблуками і корицею Вам будуть потрібні : філе пангасіуса
Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаються
Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибнаБыстрая навигация: