Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

SHIPPING REQUEST- Інструкції з відправлення вантажу- є основою для заповнення коносамента.

Праздники сегодня

Жовтий полосатик (Dried Yellow Stripe Trevally)

жовтий полосатик


Жовтий полосатик - найменування одній з різновидів ставриди Вже не перший рік ця рибка є хітом продажу серед солоно - сушених снеків з морепродуктів. І не даремно, адже полосатик, вже очищений від кісток і плавців і обезголовлений, повністю готовий к вживання. Смак цієї риби адаптований к слов'янському смаком і нагадує нашу річкову, сушену рибу, настільки знайому всім любителям пива. Умовно жовтий полосатик можна назвати « чоловічим » снеком .


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Історія арахісу Арахіс
Що таке пангасіус і з чим його їдять? - На прилавках владивостокський магазинів з'явилося філе
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкимиБыстрая навигация: