Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Жовтий полосатик (Dried Yellow Stripe Trevally)

желтый полосатик


Жовтий полосатик - найменування одного з різновидів ставриди Уже не перший рік ця рибка є хітом продажів серед солоно - сушених снеків з морепродуктів. І не даремно, адже полосатик, вже очищений від кісток і плавників і обезголовлений, повністю готовий до вживання. Смак цієї риби адаптований до слов'янського смаку і нагадує нашу річкову, сушену рибу, настільки знайому всім любителям пива. Умовно жовтий полосатик можна назвати « чоловічим» снеком .
 

30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

Пропонуються риба і морепродукти від в'єтнамського виробника. Широкий асортимент сушених снеків. Контракт укладається безпосередньо з виробником. Умови поставки, оплати, терміни, приклади вантажосупровідних документів та сертифікатів представлені за адресою. 


Олія арахісова Арахісове масло виготовляється за старовинними рецептами методом холодного
Харчова цінність горіхів Найменування Білки,Быстрая навигация: