Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

NVOCC- Перевізник, що володіє певним обсягом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не керує, що володіє правом видання бортових коносаментів.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

Ящероголовая Риба

Опис: Ящероголовие риби широко поширені в тропічних і теплих морях усіх океанів, але, мабуть, ніде не бувають особливо численні. Деякі з них відомі с досить великих глибин, до 300-350 м і більше. Більшість видів, однак, мешкає у берегів, в районах с мулистим або піщаним грунтом, поблизу скель і рифів. Відомі Три або чотири роду с 33 (34 видами. Більшість з них невеликі і не перевищують в довжину 25-30 см. Представники деяких видів, однак, досягають значно більшою довжини - 40-50 см. Деякі види мають досить істотне значення в промислі донних риб в Жовтому, Східно-Китайському і Південно-Китайському морях. Такі, наприклад, досягають в довжину 40-50 см і маси 1,1 кг зауріди: ЕСО (Saurida undosquamis), тумбіл' (S,. tumbil), короткоперая (S. elongata), а також червоний ящероголов (Synodus variegatus). Значна частина японського улову цих риб переробляється в рибну пасту "кама-боко". Ящероголовие риби називаються так тому що їх голова схожа на голову ящірки.

Фотографії

На цих фотографіях зображена ящероголовая риба, виловлена по В'єтнамі. Кожну фотографію можна збільшити, натиснувши на неї.

 ящероголовая риба  ящероголовая риба
lizardfish/ящероголовая риба lizardfish/ящероголовая риба

ВІДМІННОСТІ ДВОХ ВИДІВ ЯЩЕРОГОЛОВОЙ РИБИ

Існує 2 виду ящероголовой риби (lizardfish), з якої виробляється сушена-солоні морепродукти. Дана продукція поставляється в Росію, Україна і СНД в цілому, а також в Ізраїль, Корею, інші країни Азії (наприклад, заморожена ящероголовая риба поставляється в Японію, Саудівську Аравію, ОАЕ, Єгипет, Алжир і Африку).

Основні відмінності двох видів ящероголовой риби такі:
1) Перший вид називається велика ящероголовая риба (англ. greater lizardfish), латинське назва - Saurida tumbil. М'ясо цієї риби має більше темний колір, але смакові якості краще, що у ДРУГА виду. Замовники з Росії традиційно воліють купувати саме велику ящероголовую рибу, але через сезонних обмежень по обсягами вилову іноді поєднують с замовленням більше дешевої ящероголовой риби ДРУГА виду.

2) Другий вид називається тупоносі ящероголовая риба (англ. bluntnose lizardfish), латинське назва - Trachinocephalus myops. М'ясо цієї риби світліше, має білуватий або жовтуватий відтінок. Як вважають покупці з Росії, по смаковим якостям тупоносі ящероголовая риба поступається великий ящероголовой рибі.

За станом на середину травня 2010 року під В'єтнамі вартість великий ящероголовой риби (greater lizardfish) вище, ніж тупоносі ящероголовой риби (bluntnose lizardfish) приблизно на 2,000 VND/кг (в'єтнамських донгів за кг.)

Нижче для наочності наводяться фотографії двох різних видів ящероголовой риби, частина з них зроблені на заводі під В'єтнамі:

1. Велика ящероголовая риба (greater lizardfish)

2. Тупоносий ящероголовая риба (bluntnose lizardfish)

Специфікація:
Нижче наведена специфікація на ящероголовую рибу, користується найбільшою популярністю серед замовників з країн СНД:

Dried lizard fish fillets, salted (філе сушеної ящероподобной риби, підсолене)
- Розміри: 5-7 см/шматок (cross cut) або розмір: 8-10/10-15/15-20 см/шматок (along cut)
- Зміст солі: 300 гр. Солі на 10 кг. Напівготового продукту (свіже філе риби)
- Вологість 26% + /- 1%
- Радіаційна обробка
- Упаковка:
• 15 кг/картонна коробка : 4,8 USD/кг на умовах CFR Одеса, України
• 18 гр./пакетики х 60 пакетиків/ящик (близько 35%) і 40 гр./пакетики х 30 пакетиків/ящик (близько 65%), 6 скриньок/картонна коробка.

Ціна:

Для отримання ціни, актуальною на сьогоднішній день, необхідно надіслати відповідний запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .Детальніше о ящероголовой рибу:
Ящероголовие риби широко поширені в тропічних і теплих морях усіх океанів, але, мабуть, ніде не бувають особливо численні. Деякі з них відомі с. Досить великих глибин, до 300-350 м і більше. Більшість видів, однак, мешкає у берегів, в районах с мулистим або піщаним грунтом, поблизу скель і рифів. Відомі Три або чотири роду с 33-34 видами. Більшість з них невеликі і не перевищують в довжину 25-30 см. Представники деяких видів, однак, досягають значно більшою довжини - 40-50 см. Деякі види мають досить істотне значення в промислі донних риб в Жовтому, Східно-Китайському і Південно-Китайському морях. Такі, наприклад, досягають в довжину 40-50 см і маси 1,1 кг зауріди: ЕСО (Saurida undosquamis), тумбіл' (S,. Tumbil), короткоперая (S. elongata), а також червоний ящероголов (Synodus variegatus). Значна частина японського улову цих риб переробляється в рибну пасту "кама-боко".
Риба-ящірка або «ящероголов» - злегка плеската, с великим ротом, покрита лускою голова дійсно дуже схожа на голову ящірки. Загальний забарвлення тіла більшості видів світло-коричневого, іноді с зеленуватим або червонуватим відтінком ; на боках більше темні або яскраві плями, широкі поперечні або вузькі поздовжні смуги.
Риби сімейства Synodontidae (ящероголови) зустрічаються як у відкритих берегів океану, так і в окраїнних морях. В Червоному морі виявлено 9 видів ящероголовов, в Середземному - 2. З двох останніх промислове значення має не атлантичний ящероголов Synodus saurus, а ЕСО (Saurida undosquamis) - риба, проникла з Червоного моря в Середземне по Суецького каналу.
В Середземному морі риба-ящірка знайшла для себе хороші умови і настільки розмножилася, що стала важливим промисловим об'єктом. Ця досягає півметра в довжину риба, не відрізняється високими смаковими якостями і досить кістлява. Але в Японії ящероголов дуже популярна риба. Правда, її там не смажать і не варять, а переробляють в камабоко - пасту з рибного фаршу, змішаного с крохмалевмісні продуктами, прянощами і харчовими барвниками. Камабоко надають будь-яку форму, а потім відварюють або обсмажують.
 

Сухофрукти Ціна
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Недорога кокосова продукція з Філіппін. Пропонується кокосова продукція ( кокосова стружка , кокосове масло) з Філіппін за дуже хорошими цінами. Детальну інформацію про компанію постачальника, умови постачання, оплати, терміни, ціни і т.п. Ви можете отримати за адресою. 


Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс Арахіс має високу поживну
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? Сухофрукти
Арахіс корисний Арахіс відомий репутацією некорисної пивний закуски, але недавні дослідження виявили, що в ньомуБыстрая навигация: