Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

FEEDER- Фідер- судно / лінія, що обслуговують порти віддалені від головних транспортних вузлів.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Янтарна рибка с перцем (Dried Peppered Pollack)

 бурштинова рибка с перцем


Янтарна рибка - це торговельне назва риби минтая. Янтарна рибка (Theragra Chalcogramma) поширена в морях північної частини Тихого океану від Берингової протоки до Кореї і Північної Каліфорнії с низькою температурою води, переважно від 2 до 9 ° С. Це полуглубоководная риба, на що вказують великі очі і лілово - оливкові тони забарвлення тіла. Її дуже цінують в Кореї, Японії, Америці, де вона є одній з самих важливих промислових риб, використовуваних для приготування самих різноманітних страв. Основна цінність янтарної рибки - це велике зміст вітаміну А, який робить її смак ніжним і вишуканим без втрати корисних якостей.

Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Дешевий арахіс з Аргентини. Арахіс з Аргентини за низькими цінами. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра- 4-6%. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. 


Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаються
Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститьсяБыстрая навигация: