Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

REPO- Повернення порожнього контейнера в найближчий сток перевізника після вивантаження.

Праздники сегодня

Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс

Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс


Арахіс має високу поживну цінність і порівняно недорогий. У ньому 40-60% олії, 20-37% білка, багато калію, фосфору, міді, заліза. Багаті ці горішки вітамінами групи В і вітамінів Е. Правда, при обсмажуванні вітамін Е і вітамін В1 (тіамін) руйнуються. Вживання в їжу свіжого арахісу теж має свої недоліки, оскільки ці горішки містять інгібітори деяких травних ферментів. Інгібітори блокують роботу ферментів, що ускладнює засвоєння білків.

У продажу бувають як очищені, так і неочищені насіння арахісу. Ті й інші можуть бути обсмаженими, солоними і солодкими. Випускають ще арахісове масло і шоколадно-арахісові пасти. Арахіс присутня в багатьох кулінарних рецептах. В основному мова йде про гострі соусах, закусках - все це розраховано на дорослих. Щодо малюків з арахісом слід дотримуватися великої обережності.

По-перше, це насіння - один з найпоширеніших алергенів, причому досить сильних. По-друге, арахіс, який довгий час зберігають у теплому приміщенні або при підвищеній вологості, може бути пошкоджений комахами або заражений пземляневимі грибками. Останні не так просто виявити при звичайному огляді. На насінні арахісу можливо також утворення шкідливих речовин афлотоксинів, які можуть викликати серйозне ураження печінки.

Тому купувати арахіс слід в супермаркетах, а не на ринках. Якщо ви віддаєте перевагу неочищений арахіс, звертайте ува-гу на оболонку. На ній не повинно бути жодних дефектів, ні нальоту. Не повинно бути і затхлого запаху.


Вдома краще всього зберігати горіхи в шкаралупі, помістивши їх у холодильник. Неушкоджений свіжий арахіс може зберігатися в таких умовах до півроку. У будь-якому випадку батькам варто замислитися, чи треба долучати малюка до настільки неоднозначного ласощів, яке при неправильному зберіганні може набувати настільки небезпечні властивості? Навіть свіжі горішки в ідеальному стані не варто давати дитині у великих кількостях, максимум - 10 горішків в день. 

Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
Сухофрукти Ціна
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Китайський арахіс, оптові поставки. Арахіс , сухофрукти, сушений кальмар та інші товари від виробника з Китаю. Детальну інформацію про компанію постачальника, умови поставки, оплати, термінах Ви можете отримати за адресою. У відповідних розділах сайту можна ознайомитися з поточними котируваннями, подивитися приклади відвантажувальних документів, сертифікатів тощо 


Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсяги
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тільки
Перші згадки про банані відносяться до часів стародавньої Індії, проте, припускають, що батьківщиноюБыстрая навигация: