Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Короткий словник скорочень , використовуваних в морських перевезеннях

AI
«Усі включено» u0026 ndash ; означає, що вартість перевезення включає всі додаткові збори, передбачені умовами перевезення.
Наприклад, якщо мова йде о фрахт на умовах CY/CY, це означає, що в ставку, окрім фрахту, навантаження і вивантаження, також включені всі супутні витрати, такі як BAF, CAF і т. д.

B/L
BILL OF LADING
Коносамент - договір морської перевезення, документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником к морської перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе відправник.
Коносамент супроводжує вантаж при перевезення. Оригінал коносамента є товарораспоряделітельним документом.

BAF
Бункерна надбавка - додатковий збір к базової ставкою фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

BONDED WAREHOUSE
Склад, знаходиться під митним контролем, товари на якому зберігаються без обкладення державними податками : митний склад або склад тимчасового зберігання.

BOOKING NOTE
Заявка на перевезення - використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена в заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж к вказаною терміну.


BREAK BULK Перевезення невеликий партії вантажу без використання контейнера.


CAF Валютна надбавка - додатковий збір к базової ставкою фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.


CBM Метр кубічний - естесствено в метричної системи.


CFS Склад консолідації -
1. Складські в якому здійснюється консолідація і завантаження/розвантаження в/з морські контейнери.
2. Умова перевезення при відправленні/прибутті - означає, що експедитор приймає на себе обов'язки по організації перевезення від/до CFS; вартість перевезення включає послуги по відправлення від/до CFS (фрахт, вантаження/вивантаження с судна, розміщення на CFS).


COC Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.


CONSIGNEE Одержувач - особа, якому передається вантаж в місці призначення.


CUT OFF TIME Контрольне час завезення вантажу на термінал і оформлення відповідних документів на рейс.


CY Контейнерний термінал -
1. Місце зберігання контейнерів перед/після їх подальшої надсиланням.
2. Умова перевезення при відправленні/прибутті - означає, що експедитор приймає на себе обов'язки по організації перевезення від/до CY; вартість перевезення включає послуги по відправлення від/до CY (фрахт, вантаження/вивантаження с судна, розміщення на CY).


DC Сухий контейнер - тип контейнера.


DEMURRAGE демередж - плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожні добу затримання.


DOOR
Доставка до двері - умова перевезення при відправленні/прибутті u0026 ndash ; означає, що експедитор приймає на себе обов'язки по організації перевезення до/від вхідних дверей/складу відправника/полчателя; вартість перевезення включає послуги по відправлення від/до вхідних дверей/складу відправника/одержувача.


DROP-OFF CHARGE Збір за повернення контейнера, належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.


ETA Передбачувана дата прибуття.


ETD Передбачувана дата відходу.


FCL Повна завантаження контейнера одним відправником в адреса одного одержувача.


FEEDER Фідер - судно/лінія, обслуговують порти видалені від головних транспортних вузлів.


FEU еквівалентний обсягом сорокафутових контейнера.


FI Вільно від вантаження - умова перевезення при відправленні - означає, що фрахт не враховує вартості вантаження на судно.


FO
Вільно від вивантаження - умова перевезення в місці призначення u0026 ndash ; означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження с судна.


FOR станція призначення
Вільно в вагоні/на платформі u0026 ndash ; умова перевезення при прибуття - означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт по розвантаженні вантажу с платформи/вагона, прибирання вагонів і т. д.


FOR станція відправлення
Вільно в вагоні/на платформі - умова перевезення при відправленні - означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт по навантаженні на платформу/вагон, підгону вагонів і т. д.


FR FLAT RACK - тип контейнера - дивіться в типах контейнерів.


FREIGHT COLLECT Фрахт оплачується одержувачем.


FREIGHT PREPAID Фрахт оплачується відправником.


GENERAL CARGO Генеральний вантаж - вантаж, який може бути перерахований, тобто Вантаж, упакований в тару, або штучний вантаж, в тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, контейнери і т. д.


GRI Додатковий збір к базової ставкою фрахту, встановлюється в відповідно с тарифної політикою лінійної конференції, носить, як правило, сезонний характер.


HC Хай Кьюб - контейнер підвищеної місткості. Дивіться в типах контейнерів.


IN-BOND Чи не минулий митний очистку (о товар).


LCL Часткова завантаження контейнера, в одному контейнері слід вантаж декількох відправників в адреса декількох одержувачів.


LI Лінійні умови при відправленні - умови, при яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: зняття контейнера с транспортного кошти (авто, жд), розміщення на терміналі (CY), вантаження на судно.


LO Лінійні умови при прибуття - умови, при яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: вивантаження с судна, розміщення на терміналі (CY), вантаження на транспортний засіб (авто, жд).


MOTHER VESSEL великотоннажне лінійне судно, обслуговуюче порти с великим вантажообігом. Дослівно матеінское судно.


MT Тонна метрична = 1000кг.


NVOCC Перевізник, володіє певним об'ємом вантажних приміщень на судні, яким він не володіє і не управляє, володіє правом видання бортових коносаментів.


OGC Негабаритний вантаж.


OT опен топ - тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.


POD Порт вивантаження.


POL PORT OF LOADING
Порт навантаження.


RAMP Рампа -
1. Пристрій для переміщення вантажу с одного виду транспорту на іншої.
2. Умова перевезення при відправленні/прибутті - означає, що експедитор приймає на себе обов'язки по організації перевезення від/до найближчій к відправникові/одержувачу рампи ; вартість перевезення включає послуги по відправлення від/до рампи (фрахт, вантаження/вивантаження с судна, термінальні услегі, навантаження на авто/жд транспорт, доставку до/від найближчій к одержувачу/відправникові рампи).


REPO Повернення порожнього контейнера в найближчий сток перевізника після вивантаження.


RF Рефрижераторний контейнер.


SHIPPER Відправник - особа, фактично або номінально надає вантаж к перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.


SHIPPING REQUEST Інструкції по відправлення вантажу - є основою для заповнення коносамента.


SOC Контейнер - власність відправника (клієнта).


STUFFING Стафіровка - завантажити контейнера.


TEU Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.


THC Термінальна обробка вантажу - спочатку - будь-які послуги терміналу по обробці вантажу: вантаження/вивантаження с судна, переміщення в штабель, виставляння для виробництва робіт і т. д.
В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміна - послуги по обробці вантажу, оплату яких в відповідниками с звичаями порту виробляє відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).


TKL Умова перевезення при відправленні/прибутті - означає, що експедитор приймає на себе обов'язки по організації перевезення від/до перевантажувального устаткування в порту відправлення/призначення; вартість перевезення включає крім фрахту вантаження/вивантаження с/на судно, не включає підвезення/відвоз к/від перевантажувального обладнання.
Дані умови перевезення часто використовуються в портах, контейнерні термінали (CY) в яких видалені від лінії причальної стінки і доставка до/с місця вантаження/вивантаження є додаткової операцією.


TRANSHIPMENT трансшипмент - зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з/в порт не обслуговується лінією безпосередньо.


UN CODE Номер ООН - чотиризначний номер, використовуваний для позначення речовини або групи речовин в відповідно с класифікацією небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів по перевезення небезпечних вантажів Економічного і Соціального Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій по перевезення небезпечних вантажів».


WAY BILL Накладна - договір перевезення, також як і коносамент - документ, підтверджує факт прийняття вантажу перевізником к морської перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе відправник.
Накладна супроводжує вантаж при перевезення. В відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.


WM Основа для нарахування фрахту - вага або об'єм, застосовується в залежно від того, який показник (вага або обсяг) більше.


 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Недорога кокосова стружка з Філіппін. Дерево стружка з Філіппін за низькими цінами. Сухофрукти, бананові чіпси. Котирування на кокоси, терміни поставки, умови платежу та поставки за адресою. 


Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситний
Російсько-японську торгівлю морепродуктами оточує атмосфера взаємної недовіри і, незважаючи на те, що рибна
Пангасіус в сметані з овочами Вам будуть потрібні : пангасіус (філе)- близькоБыстрая навигация: