Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

FREIGHT PREPAID - Фрахт сплачується відправником.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

ЩО ТАКЕ ДОГОВІР. ЗАГАЛЬНА МЕТОДИКА УКЛАДАННЯ "НАДІЙНОГО" ДОГОВОРУ

Реалізація комерційних планів будь-якого підприємця неможлива без здійснення операцій та укладення договорів, бо що договір - це та форма, в якої втілюються задуми і розрахунки бізнесменів, їх прагнення отримати прибуток. Займатися підприємництвом і не здійснювати угоди, не укладати договори просто неможливо.

Усі ділові взаємини між суб'єктами ринку регламентуються законодавством і тими умовами, які вони передбачили в своєму угоді, і успіх всього комерційного події або опера ц ии дуже часто залежить від того, як таке угоду складено і оформлено. Це і дивно, оскільки саме в договорі визначаються права і обов'язки сторін, їх відповідальність, ціна, строки, порядок розрахунків і т. д.

Отже:

ЩО ТАКЕ ДОГОВІР ВЗАГАЛІ?

Це не тільки документ, який потрібен для того, щоб оприбуткувати грошові кошти на ваш розрахунковий рахунок. Договір - в першим Очер д ь угоду сторін, акт, в якому виражено їх взаємне згоду діяти спільно в інтересах обопільної вигоди. Якщо взаємне згоду сторін відсутня, то немає і договору.

ЯКИМ МАЄ БУТИ " НАДІЙНИЙ " ДОГОВІР?

Це договір, який, по-перше, укладений в ваших інтересах; по-друге, він не порушує чинне законодавство; по-третє, ваші інтереси юридично надійно застережені, а обов'язки вашого контрагента по договором строго забезпечені його відповідальністю і, по-четверте, в ньому не міститься будь-яких "підводних каменів " або так званих "юридичних хв". Наявність в договорі останніх створює серйозну загрозу всій угоді і може звести на ні будь прекрасний і добре пророблений с економічної точки зору комерційний проект.

Зазвичай будь угоді і відповідно - договору передує серйозна робота по пошуку належного партнера, по попередньою погодженням основних моментів чекають щ їй операції і т. д. И тому для початківців безпосередню роботу по погодженням усіх конкретних умов майбутнього контракту нам хотілося б запропонувати деякі рекомендацій ц ії, які можуть стати в нагоді.

ЧОТИРИ ОСНОВНИХ ПРАВИЛА укладення угоди будь-якого виду.

1. Необхідно чітко представл я ть, що ви " затіяли », що ви хочете зробити і що бажаєте отримати.

К жаль, істини "знай, чого ти хочеш " дотримуються не все. Ніхто і ніког д а вам н е зможе допомогти, якщо ви, збираючись підписувати договір, не до кінця усвідомили собі не тільки деталей угоди, але і самих важливих її моментів. Правда, дана рекомендацій ц ия швидше з області психології, ніж права; тим не менше її значення не зменшується.

Постарайтеся створити ідеальну модель майбутньої операції, що за ніж піде " що повинні зробити ви, що повинен зробити ваш контрагент і т. д. Накресліть приблизну схему майбутньої операції, розбийте її на етапи і терміни - від укладення договору до його виконання, що і як має бути зроблено на кожному етапі, що для цього необхідно, прорахуйте можливий ризик. Після цього ви будете чітко уявляти собі майбутнє захід і будете володіти ситуацією.

Лише потім можна приступати к складання формулювань умов договору, звертатися за консультаціями до фахівцям, готувати всі необхідні документи і т. д. ....

Завантажити книгу


 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


У гробниці китайського імператора виявили арахіс Китайські вчені підтвердили, що виявлені в 1990 р. в одній із стародавніх
Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від муки
Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10Быстрая навигация: