Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BREAK BULK - Перевезення невеликої партії вантажу без використання контейнера.

GRI- Додатковий збір до базової ставки фрахту, встановлюється відповідно до тарифною політикою лінійної конференції, носить, як правило, сезонний характер.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Варений арахіс корисніше смаженого

Варений арахіс корисніше смаженого

Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тільки смачний, але і корисний, тому що містить в 4 рази більше антиоксидантів, ніж сушені або підсмажені на маслі горіхи.

Арахіс частіше вживається у вигляді горіхового масла або підсмажених горішків. Учені, що працюють під керівництвом доктора Ллойда Уокера (Lloyd Walker), продемонстрували, що арахіс містить потужні антиоксиданти ізофлавони, що сприяють запобіганню розвитку онкологічних захворювань, діабету та ішемічної хвороби серця. Вплив кулінарної обробки на вміст ізофлавонів в плодах інших бобових рослин вивчено досить докладно, проте арахісові горіхи ніколи раніше не піддавалися подібному аналізу.

Автори порівняли зміст ізофлавонів у вареному, смаженому на маслі і без масла арахісі. Виявилося, що найбільш корисним є варений арахіс, зміст ізофлавонів в якому може в 4 рази перевищувати їх зміст в інших варіантах ласощів.

Стаття Yvonne Chukwumah et al. «Changes in the Phytochemical Composition and profile of Raw, Boiled, and Roasted Peanuts» опублікована в Journal of Agricultural and Food Chemistry від 31 жовтня. 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Пропонуються риба і морепродукти від в'єтнамського виробника. Широкий асортимент сушених снеків. Контракт укладається безпосередньо з виробником. Умови поставки, оплати, терміни, приклади вантажосупровідних документів та сертифікатів представлені за адресою. 


Арахіс захищає від сонця Хто б міг подумати, що тверді горішки арахісу насправді здатні
Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плоди
Арахіс: з сімейства бобових Арахіс (Arachis hypogaea)- різновид сімейства бобових Fabaceae, уродженець ПівденноїБыстрая навигация: