Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Вугор (Eel Fish)

 вугор


О смаку вугра спорів зазвичай не виникає. М'ясо цієї риби містить до 40 % жиру, тому копчений вугор майже не має конкурентів. Вугор містить велика кількість вітамінів А, B1, B2 , D і E. Благотворно впливає на організм людини велике зміст білка в м'ясі вугра. Мало хто знає, що популярність на м'ясо вугра зростає ближче к льоту, так як вугор сприяє зняття втоми в спеку і допомагає краще переносити жаркий річний період. Риб'ячий жир, міститься в м'ясі морського вугра запобігає розвиток серцево - судинних захворювань. Ніжне і жирне м'ясо вугра високо цінується, особливо в копченому вигляді.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Арахіс - рід рослин сімейства Бобові, включає близько 30 видів, для яких характерний розвиток і дозрівання плодів
Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : земляний
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімействаБыстрая навигация: