Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DC- Сухий контейнер- тип контейнера.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».

Праздники сегодня

Сушений жовтий полосатик (Dried Yellow Stripe Trevally)

Жовтий полосатик - це невелика стайная пелагическая рибка сімейства ставридових загону окунеподібних. Живе жовтий полосатик в тропічних, субтропічних і помірних водах Тихого, Індійського, Атлантичного океанів і прилеглих морях на невеликих глибинах. Імпортується в інші країни в основному з В'єтнаму і Таїланду, де в більшості своєму і переробляється. Сушений жовтий полосатик - один з першим рибних снеків на ринку Росії після стружки кальмара .

Фотографії

Пропонуємо Вам переглянути фотографії жовтого полосатика. Фотографії зняті на в'єтнамському заводі по переробки морепродуктів. Для збільшення натисніть на зображення.


Жовтий полосатик/Yellow stripe trevally

Специфікація:

Сама популярна серед замовників з країн СНД специфікація жовтого полосатика :

Найменування товару - Dried yellow stripe trevally fillet (філе жовтого полосатика) Розмір, см: 6-8
Кількість, нетто, МТ: 1.5 Зміст солі: 11% + /- 1% для готового продукту. Формула виробництва: 4% солі (використовується 4 кг солі для 100 кг сирої риби)
Вологість: 26% + /- 1%

Ціна: Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів .


Детальніше о жовтому полосатик:
Жовтий полосатик - це невелика стайная пелагическая рибка сімейства ставридових загону окунеподібних. Тіло жовтого полосатика подовжене, невисока, сильно стислий с боків. Два спинних плавця: перший невеликий, с короткими колючими променями, другий довгий. На хвостовому плавці і бічний лінії задній частини тіла кісткові пластини-кили. Живе жовтий полосатик в тропічних, субтропічних і помірних водах Тихого, Індійського, Атлантичного океанів і прилеглих морях на невеликих глибинах. В товщі води, на поверхні або у дна утворює потужні скупчення. Харчується зоопланктоном і безхребетними. Імпортується в інші країни в основному з В'єтнаму і Таїланду, де в більшості своєму і переробляється. Сушений жовтий полосатик - один з першим рибних снеків на ринку Росії після стружки кальмара.
 

Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Арахіс з Аргентини. Низька ціна. Продам аргентинський арахіс ядрами і бланшований. Ціна арахісу, умови поставки, оплати можна побачити тут: http:// Показники якості арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або дроблене ядра- 4-6%. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- 20-футовий контейнер. 


Пангасіус з яблуками і корицею Вам будуть потрібні : філе пангасіуса
Арахісове масло - природний антидепресант Арахісове масло дійсно містить ряд корисних
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? СухофруктиБыстрая навигация: