Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

GRI- Додатковий збір до базової ставки фрахту, встановлюється відповідно до тарифною політикою лінійної конференції, носить, як правило, сезонний характер.

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Тілапія

Тілапія (Tilapia) - триба Cемейство цихлид, включає більше ста видів тропічних прісноводних риб з пологів Tilapia, Oreochromis і Sarotherodon, раніше об'єднувалися в єдиний рід Tilapia. Тілапії поширені в Африці і Азії, всеїдні. М'ясо тілапії біле, ніжне, с високим вмістом білка і низьким вмістом жирів. Тілапія в великих кількостях вирощується в КНР, в значних обсягах експортується.

Фотографії

Нижче наведено фотографії тілапії, зняті безпосередньо на фабриці по В'єтнамі. Використовуючи смугу прокрутки можна переглянути весь перелік фотографій риби і морепродуктів. Для збільшення зображення необхідно клацнути лівої кнопкою миші на відповідної фотографії:

тілапія
black tilapia/чорна тілапія
 тілапія
black tilapia/чорна тілапія
тілапія
black tilapia/чорна тілапія
тілапія
black tilapia/чорна тілапія
 тілапія
black tilapia/чорна тілапія
тілапія
black tilapia/чорна тілапія
тілапія
black tilapia/чорна тілапія
 тілапія
black tilapia/чорна тілапія

Ціна : Для отримання уточнених котирувань безпосередньо під замовника необхідно надіслати відповідний запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .


Детальніше о тілапії:
Тілапія (Tilapia) - промислова африканська риба загону окуневих. Водиться тілапія в прісних і солонуватих водоймах. Тілапія - дуже важлива риба в раціоні африканців в протягом багатьох століть, а в останнє час один з її Мозамбікською видів спеціально розводять по багатьох країнах Азії і Південної Америки, а також в США і Канаді, де вона в останнє час стала дуже популярна. Сьогодні тілапії культивують дуже широко, її можна виявити в штучних водоймах майже у усіх країнах Африки, Південно-Східної і Центральної Азії, а також в більшості країн Латинської Америки, США і навіть в деяких європейських країнах. В великих кількостях тілапія вирощується також і в КНР, звідки експортується в промислових обсягах. Поряд с товстолобиком, тілапії вирощують в геотермальних водах і охолоджувальних басейнах АЕС (не с радіоактивної водою). В США спеціально для промислового рибництва був виведений невибагливий і швидкозростаючий гібрид, так звана «тілапія червона», представляє собою помісь альбиносная форм тілапії Мозамбікськой і тілапії нільської. Крім цього гібрида, в промислових цілях вирощуються також такі природні види, як тілапія золота, Галілейської, меланоплеура і макрочіре. Сьогодні тілапія виходить на Друге місце в світі після коропа по значенням - як об'єкт прісноводного риборозведення. Тілапія дуже невибаглива к умовами утримання, температурі і якості води. Практично всі види тілапії можуть жити, нормально розвиватися і розмножуватися в прісною, солонуватою і навіть морської воді, що є дуже рідкісним для риб властивістю. Незважаючи на те, що більшість тілапії - тропічні риби, деякі види можуть існувати при вельми широкому діапазоні температур (від 10 до 45 ° максимум). Також витривалі тілапії і к зниженого змістом кисню в воді. Незважаючи на те, що вони - типові донні риби, при необхідності вони можуть підніматися в поверхневий шар і дихати, самостійно збагачуючи воду киснем бульбашками з повітря. В гастрономічному відносно тілапія стала дуже популярної завдяки ніжному смаком свого білого м'яса с високим вмістом білка і низьким вмістом жирів. М'ясо тілапії біле, ніжне, с високим вмістом білка і низьким вмістом жирів. Дуже смачне нежирне соковите біле трохи солодкувате м'ясо тілапії добре підходить для будь-яких способів приготування.
 

30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Пангасіус з овочами Приблизний час приготування : 45 хвилин Інгредієнти,
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкимиБыстрая навигация: