Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETA- Передбачувана дата прибуття.

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Сушений восьминіг (Dried Octopus)

сушений восьминігВосьминіг відомий своїми корисними властивостями і приємним смаком с давнини. Гурмани античного світу розрізали щупальця восьминога на частини, голову начиняли спеціями і запікали в великі пироги. Так віртуозні були їх кухарі, що, готуючи це блюдо, вони вживали замість ножів бамбукові палички : адже залізні ножі надають тонкому страві поганий присмак.

В країнах Середземномор'я осмьіногі і понині одне з улюблених народних частувань. В іспанських і італійських куховарських книгах можна знайти масу всіляких рецептів приготування к столу восьминогів. В Іспанії популярні «calamares fritos», то є кільця тіла кальмара, запечені в тесті. «Calamares fritos» з фаршированих восьминогів можна купити в будь-якому магазині Барселони. Будинки їх залишається тільки підігріти.

На острові Искья (поблизу Неаполя ) кальмарів нарізають скибочками і кладуть в суп. Тут в звичаї також робити бутерброди с восьминогом. Полінезійці сушених восьминогів виварюють в кокосовому молоці або печуть в листках торо в земляний печі.

Не меншою, якщо не більшою популярністю користуються продукти з головоногих молюсків в країнах Далекого Сходу. В Японії восьминогів зазвичай смажать в маслі. Сушений восьминіг (розміром приблизно в півтора метра) варто тут недешево - як мінімум, більше денного заробітку японського робітника. В Японії і в Китаї головоногих молюсків, і восьминогів в тому числі, вживають по усіх видах - в сиром, сушеному, маринованому, печеному, вареному і смаженому. Ніякі частини тіла цих тварин не пропадають даремно. Навіть очі і присоски сушать на сковороді, а потім їдять замість горіхів. Кажуть, що по смаком вони і в самому справі схожі на горіх. З нутрощів витоплюють жир, а вичавки йдуть в корм курчатам.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситний
Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річкова
Морепродукти - річ надзвичайно вишукана і корисна. Страви з цих продуктів хороші і за святковимБыстрая навигация: