Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 B / L - BILL OF LADING- Коносамент- договір морського перевезення, документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе відправник. Коносамент супроводжує вантаж при перевезенні. Оригінал коносамента є товарораспоряделітельним документом.

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Сушений кальмар скибочками (Dried Squid Pieces)

сушений кальмар скибочками Сушений кальмар - безумовний лідер продажу серед сушених снеків. Кальмар - це не тільки смачний, але і дуже корисний продукт. За змістом білка, вітамінів В6, РР кальмари перевершують м'ясо риби і домашніх тварин. Крім цього кальмари багаті такими цінними мінеральними речовинами, як фосфор, залізо, мідь, йод. За їх змістом вони перевершують коров'яче молоко, телятину, рибу.
Навряд Чи кінцевий споживач, купуючи кальмара, замислюється о технологіях переробки, яким він піддається: стружка кальмара виглядає такий простий і природної. Щоб досягти подібної природності застосовуються сучасні технології, що дозволяють зберегти повноцінний білок, мікроелементи, вітаміни РР і В6, кровеобразующіе елементи і унікальні амінокислоти, які містить свіжий кальмар.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Продам арахіс з Аргентини. Знижки оптовикам. Калібри ядер аргентинського арахісу - 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра - 4-6%. Урожай: 2010. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- один контейнер. 


Пангасіус з В'єтнаму Пангасіус - річкова
Пангасіус з овочами Приблизний час приготування : 45 хвилин Інгредієнти,
Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсягиБыстрая навигация: