Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DROP-OFF CHARGE - Збір за повернення контейнера, що належить перевізнику, в місці відмінному від місця призначення, зазначеного в коносаменті перевізника.

OGC- Негабаритний вантаж.

WM - Основа для нарахування фрахту- вага або об'єм, застосовується в залежності від того, який показник (вага або об'єм) більше.

Праздники сегодня

Сушені креветки

Креветка - морської мешканець, ракоподібне з загону десятиногих. Креветки відрізняються ніжним солонуватим смаком м'яса і морським ароматом. Сушені креветки годяться для приготування салатів, гарнірів, бульйонів, супів і іншого. М'ясо креветок дуже поживно. Воно багато кальцієм і знаходиться на першим місці по змістом йоду серед інших морепродуктів.

Фотографії

Для задоволення Вашого інтересу нижче наведені фотографії готових к Вживання сушених креветок. С допомогою цих фотографій Ви зможете наочно оцінити продукт. Для перегляду картинки в збільшеному варіанті натисніть ласка на картинку.Ціна :

Самі свіжі прайси на морепродукти - тут: ціни на сушені морепродукти і рибу з В'єтнаму . Більш ранні прайси перенесені в архів цін .

Ціни в прайсі можуть бути устарвешімі, тому для отримання актуальних цін слід надіслати запит на поставку сушеної риби і морепродуктів . 

1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсяги
Арахіс підземний арахісу земляного, арахіс культурний, земляний горіх (Arachis hypogaea), однолітникБыстрая навигация: