Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DOOR - Доставка до дверей- умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення до / від вхідних дверей / складу відправника / полчателя; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до вхідних дверей / складу відправника / одержувача.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Висушена Силага / Dried Sillago

Силаг (Sillago) є однієї членом сімейства Sillaginidae, в яке входять також корюшки. Силаг - донний вид, в природі і в взагалі живуть в мілководних, захищених водах, хоча бувають і винятку. Деякі рибні промисли існують навколо різних видів Силаг.

Пропонуємо Вам ознайомитися с зовнішнім виглядом сушеної Сілаг, упакованої і без упаковки. На фотографіях відображена готова к Вживання сушена Силаг. Для масштабування натисніть на фотографію.

 сушена сілаг
dried sillago/сушена Силаг
 сушена оселедець
dried sillago/сушена Силаг
 сушена сілаг
dried sillago/сушена Силаг
сушена оселедець
dried sillago/сушена Силаг
 сушена сілаг
dried sillago/сушена Силаг

Ціна :

На сайті є останні ціни на сушені морепродукти з В'єтнаму . Ці ціни були дійсними на момент публікації. Щоб отримати дійсні на даний момент ціни необхідно надіслати відповідний запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .

Більш ранні ціни зберігаються в розділі архів цін .Детальніше о Силаг:
Силаг (Sillago) є однієї членом сімейства Sillaginidae, в яке входять також корюшки. Сімейство містить 29 видів. Серед Силаг виділяють Три види: златополосая (Sillago analis), піщана (S. ciliata) і плямиста (S. maculata). Відмінності між видами Силаг важко визначити, багато схожі по зовнішньому вигляду і кольором. Силаг - донний вид, в природі і в взагалі живуть в мілководних, захищених водах, хоча бувають і винятку. Незначні рибні промисли існують навколо різних видів Сілаг, але в більшості своєму вони мають другорядне значення. Ім'я Силаг було вперше введено знаменитим систематиком Жоржем Кюв'є. Джон Річардсон поставив рід, поряд с Sillaginodes і Sillaginopsis в сімейство, яке він назвав Sillaginidae в 1846 році. Багато види, як дійсні, так і недійсні були додані к роду, але тільки в 1985 року Ролан Маккей в Музеї Квінсленда опубліковані перегляд сімейства Sillaginidae, і всі помилки між цими іменами були усунені. Маккей в подальшому розділив Силаг на Три підроду, перш всього на основі морфології плавального міхура. Назва Силаг відбувається від місцевості або регіону в Австралії, можливо, по назвою рифа Sillago районі острова Трійці. Усі види роду Силаг схожі на інші члени сімейства Sillaginidae в профіль, відрізняються вони стислим, довгим, звужується тілом, загальним для всіх видів. Члени роду, як правило, мають сріблястий або золото-коричневий колір в залежно від місця їх проживання. Сілаг, які живуть на дрібному піску - це плоскі риби сріблястого кольору, а мешканці гирла с мулистим дном мають темний коричневий колір.
 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Продаж аргентинського арахісу. Прямі поставки. Продам аргентинський арахіс урожаю 2010 в асортименті. Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. 


Анчоус (лат. Engraulis)- рід пелагічних морських риб сімейства анчоусовие загону сельдеобразних.
Риба пангасіус в пивному клярі Приблизний час приготування: 60 хвилин Інгредієнти,
Морепродукти - річ надзвичайно вишукана і корисна. Страви з цих продуктів хороші і за святковимБыстрая навигация: