Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 B / L - BILL OF LADING- Коносамент- договір морського перевезення, документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе відправник. Коносамент супроводжує вантаж при перевезенні. Оригінал коносамента є товарораспоряделітельним документом.

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Стружка путасу (Dried Poutassou)

 стружка путасу


путасу, як і інші види морської риби, - комора вітамінів і мінеральних речовин. Вона особливо багата йодом, марганцем, міддю і цинком, необхідними для нормалізації обміну речовин і роботи щитовидної залози. М'ясо путасу містить 17 % білків і 0,4 % жиру. Путасу мешкає в основному в Атлантичному океані. Довжина дорослої риби - 30-35 см. Калорійність риби путасу : в 100 грамах путасу міститься 72 Ккал. Білки - 16.1 гр, жири - 0.9 гр, вуглеводи - 0 гр.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститься
Арахіс корисний Арахіс відомий репутацією некорисної пивний закуски, але недавні дослідження виявили, що в ньому
При цьому імпортери продовжують скаржитися на низьку рентабельність своєї діяльності. «ОскількиБыстрая навигация: