Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

FOR- станція відправлення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення при відправленні- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вантаження на платформу / вагон, підгону вагонів і т. д.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).

Праздники сегодня

Стружка з крила кальмара (Dried Squid Wings)

 стружка з крила кальмараСтружка з крила кальмара - популярна сьогодні і разом з тим оригінальна рибна закуска, яка підкуповує оригінальністю смаку, простотою виконання і зручністю подання: як правило, стружку кальмара фасують невеликими порціями в роздрібні кольорові пакетики, розраховані на разове вживання. Технологічно продукт підготовлений так, щоб не було ніяких відходів - це просто висушений по спеціальним технологіям кальмар. Якщо Ви зважилися купити кальмар , спробуйте стружку з крила кальмара - цей незвичайний продукт обов'язково доведеться по смаком справжнім рибним гурманам.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Продам кокосову продукцію з Філіппін. Дерево стружка різної нарізки, кокосове масло, бананові чіпси, сухофрукти. Подробиці можна дізнатися за адресою 


Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? Сухофрукти
Що таке пангасіус і з чим його їдять? - На прилавках владивостокський магазинів з'явилося філе
Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плодиБыстрая навигация: