Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

MOTHER VESSEL - великотоннажні лінійне судно, яке обслуговує порти з великим вантажообігом. Дослівно материнське судно.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

Ставридка (Dried Yellow Scad)

 ставридкаСтаврида - бистроплавающая риба, відноситься к пелагическим, мешкає близько к поверхні, тримається дуже великими косяками. Це мігруюча риба, іноді долає великі відстані за сезон і може швидко досягати дуже великих глибин. З за свого швидкого ритму життя, ставрида практично не містить жиру, але в теж час володіє усіма корисними властивостями як і всі мешканці моря.

Сушену Ставридка можна включати в щоденний раціон харчування так як її рецепт, має більше опріснений смак і доведеться по смаком любителям не дуже солоних продуктів.

Ставрида є чудовим джерелом вітамінів А, Д і В. Вона також багата жирної кислотою Омега-3, яка є основою здорового серця.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Арахіс: з сімейства бобових Арахіс (Arachis hypogaea)- різновид сімейства бобових Fabaceae, уродженець Південної
Основні країни-виробники арахісу Нижче наведена інформація за питомою вагою основних держав, які займаютьсяБыстрая навигация: