Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DOOR - Доставка до дверей- умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення до / від вхідних дверей / складу відправника / полчателя; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до вхідних дверей / складу відправника / одержувача.

LI - Лінійні умови при відправленні- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: зняття контейнера з транспортного засобу (авто, залізничного), розміщення на терміналі (CY), навантаження на судно.

TKL- Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до перевантажувального обладнання в порту відправлення / призначення; вартість перевезення включає крім фрахту завантаження / розвантаження з / на судно, не включає підвезення / відвоз до / від перевантажувального оборудованія.Данние умови перевезення часто використовуються в портах, контейнерні термінали (CY) в яких вилучені від лінії причальної стінки і доставка до / з місця завантаження / розвантаження є додатковою операцією.

Праздники сегодня

Оцінка доцільності

Оціненка доцільності

; В останні роки конкуренція на ринку імпортованих продуктів харчування стає все більше жорсткою. Виробничі компанії, є основними споживачами більшою частини імпортного сировини тепер вважають кожну копійку, яка лягає на собівартість .

Якщо раніше торгують організації непогано жили на дістріб'юціі, часто навіть багатоступінчастої, то зараз норми прибутку помітно знизилися. Виробничники стають всі більше розбірливими в виборі постачальника, вимогливими до співвідношенню цена-качество і всі частіше шукають шляхи виходу на прямих зарубіжних виробників і постачальників.

Крім того обсяг товарів, що поставляються контрабандно, неухильно знижується і вже не носить відверто масовий характер для ряду груп продуктів харчування. Це веде к усереднення цін і майже єдиним правилам гри для всіх. В результаті для багатьох компаній, як виробничих, так і торговельних, вихід на прямого зарубіжного постачальника вже стає питанням утриманні свого сегмента ринку і часто рішенням для виживання в конкурентної боротьби.

У кожної медалі є дві сторони. Позитивним моментом роботи с закордонним постачальником традиційно імпортованих продуктів харчування є низька ціна в країні походження порівняно с цінами внутрішнього ринку і можливість замовити саме то якість продукту, яке необхідно.

Усі інші моменти, пов'язані з поставкою менше привабливі для замовника.

Тривалий період доставки, різного роду ризики, не завжди зручні умови поставки, оплати і т. п. Є другий стороною медалі. Проте слід пам'ятати, що будь-які умови є договірними і завжди можна знайти компромісний, взаємоприйнятний варіант роботи нівелює основні недоліки. Удавана складність процесу після першим ж угоди виявляється просто переліком необтяжливих дій, які потрібно просто своєчасно робити.

Безпека і ризики:

Одним з найбільш важливих питань для замовника при прийнятті рішення про розміщенні замовлення у закордонного постачальника є безпека угоди. Незалежно від репутації постачальника, кількості років на ринку і успішних поставок, відомих замовників і т. п. Завжди зберігається елемент ризику, що щось піде не так по об'єктивним або суб'єктивним причин. Чим чіткіше складено контракт, тим менше імовірність будь-якого роду несподіванок. Практично всі умови оплати, прийнятні постачальнику направлені на гарантоване отримання оплати за відвантажений товар, оскільки у постачальника завжди є аналогічний ризик, що покупець може по якимось своїм причин не оплатити вантаж.

Тому взаємна безпека угоди в першим чергу визначається умовами поставки і оплати. Якщо покупець воліє максимально можливі гарантії безпеки угоди то він повинен за них платити незалежним організація контролерам-гарантів. Так умови акредитива дають достатню взаємну впевненість в безпеки угоди с точки зору обов'язковості платежу і поставки, оскільки документи контролюються банком. Якщо необхідно додаткове підтвердження кількості і якості вантажу, то можна обумовити інспекцію міжнародних інспекторів якості, наприклад, SGS .

Позитивне висновок такого незалежного інспектора якості буде визнано обома сторонами в Як остаточного. Будь-якого роду відхилення від умов контракту припускають відповідну матеріальну відповідальність, яка узгоджена і прийнята сторонами контракту.

Як правило, кожен покупець погоджує умови контракту зі своїми фахівцями: юристом, економістом, банкіром і ін, що дає чітке розуміння всіх нюансів контракту і дає додаткову впевненість в безпеки угоди.


 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника

Прямі постачання кокосів з Філіппін. Продам філіппінську кокосову стружку і іншу продукцію: сухофрукти, бананові чіпси. Ціни, якісні показники, умови поставки, оплати, терміни, приклади сертифікатів представлені за адресою. 


Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : земляний
По концентрації солі в тканинах розрізняють рибу крепкосоление (понад 14% солі), среднесоление (9-14%), слабосоленую
Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від мукиБыстрая навигация: