Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BONDED WAREHOUSE- Склад, що знаходиться під митним контролем, товари на якому зберігаються без обкладення державними податками: митний склад або склад тимчасового зберігання.

MOTHER VESSEL - великотоннажні лінійне судно, яке обслуговує порти з великим вантажообігом. Дослівно материнське судно.

RAMP- Рампа- 1. Пристрій для переміщення вантажу з одного виду транспорту на інший. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до найближчої до відправника / одержувача рампи; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до рампи (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, термінальні услегі, навантаження на авто / жд транспорт, доставку до / від найближчої до одержувача / відправникові рампи).

Праздники сегодня

Щупальця кальмара (Dried Squid Tentacles)

щупальца кальмараНайтиповішими, широко поширеними є кальмари сімейства оммастрефід (Ommastrephidae), у якого безліч видів.

Тулуб кальмара циліндричної форми, сильне й мускулисте, в одному кінці якого симетричні трикутні плавники, а в іншому - голова. Навколо ротового отвору розташовані десять щупальців, забезпечених безліччю присосок. Два щупальця відрізняються від інших довжиною і формою і служать ловчими. У їжу вживають мускулисту мантію і щупальця кальмара .

Обробка кальмара ведеться на виробничих рефрижераторах. Мантія обережно розрізається до плавників, щоб не пошкодити чорнильний мішок, розташований біля нутрощів. При обробленні кальмара видаляють нутрощі, відрізують голову з щупальцями. Ретельно вичищають черевну порожнину, видаляють хітинові пластинки. Потім оброблені кальмари промивають у проточній воді. Після того, як стекла вода, кальмар готовий до вживання.

На рефрижераторних судах очищених кальмарів пресують у брикети і заморожують. Сушка кальмарів у нас мало поширена. Мантію кальмара слід сушити в променях сонця, при гарній циркуляції повітря. Сушений кальмар реалізується у вигляді тонких смужок, що нагадують вермішель, упакованих в целофанові пакетики або в картонні коробки.

засолюють кальмарів у бочках очищеними і розібраними на шматки, звичайно разом з печінкою. Підприємства рибної промисловості випускають з морозива кальмара консерви. Найбільш поширені консервований кальмар у власному соку або в ароматизовані масла і кальмар фарширований.
 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Арахіс, сухофрукти з Китаю. Прямі поставки арахісу від виробника. Арахіс врожаю 2010, будь калібр в асортименті. Мінімальна партія- 1 контейнер. Ціни виробника, контракт прямий з виробником. 


Норвегія - не найбільший постачальник морепродуктів на світовий ринок. За обсягами експорту риби Норвегія,
Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс Арахіс має високу поживну
Чим корисні сушені банани Як свіжі, так і сушені банани багаті натуральним цукром, якийБыстрая навигация: