Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BAF- Бункерна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від вартості палива на міжнародному ринку

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

POD- Порт вивантаження.

Праздники сегодня

Кільця кальмара (Dried Squid Rings)

кольца кальмараКільця кальмара, як і сам кальмар, завжди вважалися морським делікатесом. Найніжніші колечка, нарізані з тушки гігантського кальмара, не залишать байдужою жодну людину, що спробувала їх. Кільця кальмара - це вже продукція преміум класу. Купуючи кальмара, Ви отримуєте не тільки чудову закуска до пива, а й ласощі для справжніх цінителів. Кільця кальмара - це один з небагатьох рибних снеків , що має апетитний смак і запах. Відсутність глибокої переробки зберігає поживні речовини, натуральний смак і природний, природний колір гігантського кальмара. Консистенція кальмара однорідна, щільна і в теж час не жорстка. Цей продукт не має шкірки і після його вживання не залишається відходів. Смак кальмара дуже пікантний і має приємне післясмак. Це надзвичайно корисний для здоров'я продукт - кальмар містить безліч цінних вітамінів і мікроелементів, кілька видів унікальних амінокислот і кровеобразующіх елементів. Багато фахівців рекомендують його для довголітнього чоловічого здоров'я.
 

9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Пропонуються риба і снеки від в'єтнамського виробника. Є сертифікати для постачань морепродуктів в Європу та країни СНД. Поставки виконуються без посередників контейнерними партіями в будь-який зручний для замовника порт. 


Основні країни-виробники арахісу Нижче наведена інформація за питомою вагою основних держав, які займаються
Арахіс підземний арахісу земляного, арахіс культурний, земляний горіх (Arachis hypogaea), однолітник
Скорочення виробництва рибопродуктів в Україну викликало стрімке зростання їх імпорту. Найближчим часом обсягиБыстрая навигация: