Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

POD- Порт вивантаження.

Праздники сегодня

Заявка на розрахунок вартостi контейнерного перевезення

Для оптимізації вартості доставки рекомендується провести короткий маркетинг за пропозиціями на ринку транспортних послуг і для оцінки конкурентоспроможності запропонованих котирувань. Зробити заявку на розрахунок морського перевезення можна, наприклад, партнерам компанії ВЕД-сервіс:

 

Form Object

 

При заповненні заявки бажано надати якомога більше інформації для обліку всіх нюансів (найменування вантажу, пункту відправлення та доставки, вказати можливі обсяги, перелік потрібних послуг і контактні дані вашої організації). Точніше запит - точніше відповідь.

 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Ось уже кілька років ринок риби і морепродуктів в Росії залишається одним з найдинамічніших. У моді,
Перші згадки про банані відносяться до часів стародавньої Індії, проте, припускають, що батьківщиною
Риба пангасіус в пивному клярі Приблизний час приготування: 60 хвилин Інгредієнти,Быстрая навигация: