Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BREAK BULK - Перевезення невеликої партії вантажу без використання контейнера.

FEU- еквівалентний обсягу сорокафутових контейнера.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Заявка на розрахунок вартостi митного очищення вантажів

Для оптимізації вартості розмитнення рекомендується провести невеликий порівняльний аналіз пропозицій митних брокерів і вибрати кращого. Зробити заявку на розрахунок митного оформлення можна, наприклад, партнерам компанії ВЕД сервіс:

 

Form Object

 

При заповненні заявки на розрахунок митного оформлення потрібно надати якомога точнішу інформацію для обліку всіх нюансів (найменування вантажу, код ТН ЗЕД, базис поставки, особливості вантажу, вказати можливі обсяги, перелік потрібних послуг і контактні дані вашої організації). Точніше запит - точніше відповідь.

 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Арахіс з Аргентини за вигідними цінами. Оптові поставки ядер арахісу сорти Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий), бланшованого арахісу сорту Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, колотий), арахісу сорти Редскін (з червоною шкірочкою, калібри- 60/70, 70/80, 80/100), високоолеінового сорти ядер арахісу, високоолеінового арахісу бланшованого, арахісу в шкірці. 


Здавна риба вважається традиційної російської їжею. Риба і морепродукти смачні
Анчоус (лат. Engraulis)- рід пелагічних морських риб сімейства анчоусовие загону сельдеобразних.
Арахіс: з сімейства бобових Арахіс (Arachis hypogaea)- різновид сімейства бобових Fabaceae, уродженець ПівденноїБыстрая навигация: