Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BONDED WAREHOUSE- Склад, що знаходиться під митним контролем, товари на якому зберігаються без обкладення державними податками: митний склад або склад тимчасового зберігання.

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

OT - опен топ- тип контейнера. Дивіться в типах контейнерів.

Праздники сегодня

Павутинка (Sea Web)

паутинка


Морська Павутинка (Sea Web)- це одна з назв крила кальмара, порізаного на частини (squid wing cut by piece). Кальмар буває порізаним на філе (squid fillet), з якого виробляється стружка кальмара (squid shred), а з крила кальмара (squid wing) може бути проведена стружка крила кальмара (squid wing shred) або крило кальмара порізане на частини (squid wing piece)- т. зв. павутинка (представлена на фото).
 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,

Поставка дешевих філіппінських кокосів. Пропонується кокосова стружка і кокосове масло. Котирування, умови поставки , Оплати, терміни та інша інформація представлені за адресою. 


Як виявилось, морепродукти особливо корисні для людей з меланхолійним типом темпераменту. Така
Зараз морепродукти широко використовуються для приготування різноманітних страв і закусок. У них міститься
Креветки відносяться до підряду безхребетних, загону десятиногих ракоподібних. Довжина їх становить від 2 до 30см. ВсьогоБыстрая навигация: