Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETA- Передбачувана дата прибуття.

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

SHIPPER- Відправник- особа, яка фактично або номінально надає вантаж до перевезення, а також направляє інструкції перевізнику.

Праздники сегодня

Рибка путасу (Dried Poutassou)

риба путасу


путасу - рід риб сімейства тріскових. Існують два виду цієї риби: один (довжина до 47 см) - в північній частині Атлантичного океану, інший (довжина до 55 см) - в південної. Морська промислова риба. Путасу нереститься в Біскайській затоці в середині лютого, к південь від банки Поркьюпайн і к захід від Кельтського шельфу с початку березня, між банками Поркьюпайн і Роколл і к північний захід від Ірландії в середині березня - квітні. В період нагулу путасу поширюється від Норвезького моря до північних і східних ділянок ареалу, аж до Гренландського і Баренцева морів. В харчуванні путасу переважають нижчі ракоподібні.
М'ясо відрізняється приємним смаком і ароматом, в ньому міститься близько 17% білків і 0,4% жиру. За смаком схожа на навагу. Путасу використовують як столову рибу, з неї готують кулінарну продукцію (варену і смажену), а печінку використовують для приготування натуральних консервів.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Аргентинський арахіс. Прямі поставки від заводу. Продаж арахісу оптом. Пропонуються сорти арахісу: Runner (Раннер) - ядра арахісу і бланшований арахіс, ядра арахісу сорти Редскін (з червоною шкіркою), високоолеіновий сорт ядер арахісу, високоолеіновий арахіс бланшований, арахіс в шкірці. 


Історія арахісу Арахіс
Арахіс - рід рослин сімейства Бобові, включає близько 30 видів, для яких характерний розвиток і дозрівання плодівБыстрая навигация: