Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DEMURRAGE- демередж- плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожну добу затримки.

OGC- Негабаритний вантаж.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Риба-голка (піщанка) (Dried Fish Needle)

риба-голка (піщанка)


Піщанки - сімейство риб загону окунеподібних. Тіло подовжене (довжиною до 36 см), трохи стисло с боків. Піщанки - морські стайня риби, мешкають у берегів, переважно на піщаному грунті (звідси назва). При небезпеки і в темне час доби Піщанки зариваються в пісок. Харчуються планктонними ракоподібними і молоддю риб. Піщанки - об'єкт риболовного промислу, широко використовуються в виробництві снеків.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Арахіс з Аргентини за вигідними цінами. Оптові поставки ядер арахісу сорти Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий), бланшованого арахісу сорту Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, колотий), арахісу сорти Редскін (з червоною шкірочкою, калібри- 60/70, 70/80, 80/100), високоолеінового сорти ядер арахісу, високоолеінового арахісу бланшованого, арахісу в шкірці. 


Пангасіус з овочами Приблизний час приготування : 45 хвилин Інгредієнти,
Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу У 90-ті роки минулого
Кулінарне визначення і використання горіхів Горіх в кулінарії - набагато менш обмежена категорія, ніж горіхБыстрая навигация: