Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

TEU- Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.

Праздники сегодня

Складність процесу або с чого почати

Складність процесу або с чого почати

1. Для початку необхідно бути готовим морально к імпорту продукції через кордону і зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). При цьому важливо чітко розуміти, що процес поставки від укладення контракту до доставки розмитненого вантажу на безпосередньо склад покупця займає час і вимагає виконання різного роду формальностей, пов'язаних с платежами, перевезенням, сертифікацією, митної очищенням і т. п.

Всі це має досить заплутаний і складний на перший погляд вид, якщо не розбивати всі на окремі складові. От тут вже ситуація прояснюється. За кожному етапу не так вже і багато варіантів, а питання вибору оптимального рішення здійснюється під взаємодії с вузькими фахівцями - виконавцями.

Наприклад, питання оптимального маршруту доставки і виду транспорту вирішується с транспортної компанією, а схеми митної очищення - с брокером і т. п.

2. До розміщення замовлення необхідно переконатися, що фінальна вартість продукту буде прийнятною в конкретному регіоні, куди передбачається поставка. Для цього необхідно зробити заявку на уточнений розрахунок ціни в Відповідно зі специфікою конкретного замовлення (обсяг, упаковка, якість, базис поставки і ін.) Отримавши котирування від виробника нескладно виконати орієнтовний розрахунок собівартості.

В як прикладу можна скористатися намітками розрахунком собівартості китайського арахісу різними видами транспорту.

3. В випадку, якщо ідея ціни влаштовує, то далі с постачальником обумовлюються можливі варіанти поставки, оплати, строки і т. п. Все умови і формулювання попередньо узгоджується сторонами, а досягнуті домовленості фіксуються в контракті. В разі досягнення згоди по всім пунктам сторони підписують контракт і приступають к його виконання.

Приклад контракту на поставку арахісу з Китаю можна скачати по посиланням: контракт на арахіс .

4. При підготовці документів постачальником будуть по можливості враховані вимоги замовника к маркування на упаковці - на англійською або національному мові, заповнення сертифікатів, коносамента і ін Те є можна зробити всі в відповідно зі специфікою конкретного регіону призначення і врахувати місцеві вимоги. Зазвичай ці питання координуються с митним брокером, а так ж враховуються рекомендації офіцерів банку, юриста, економіста , транспортника і т. п.

Приклад вимог для заповнення документів можна скачати по посиланням: вимоги к документам.

5. Після відвантаження постачальник надає дані об відвантаженні с зазначенням дати відвантаження, номерів вагона або контейнера, пломб і іншого.

Пересування вантажу можна відстежувати по взаємодії с транспортної компанією замовника або для випадку морської перевезення самостійно через Інтернет, використовуючи наступну посилання: відстеження морських контейнерів .

Усі взаємини сторін визначаються умовами підписаного контракту. В якому разі після доставки вантажу в країну призначення і погашення фінансових зобов'язань, покупець отримує на руки весь комплект вантажосупровідних документів і далі може надходити с вантажем по своєму розсуд. Більшість замовників воліє доставляти вантаж силами свого транспортника. З своїм перевізником завжди можна отримати більше м'які умови платежу і найкращі умови доставки. Крім того, часто експедиторські Політика пропонують крім чисто транспортних ще і послуги митного брокера, а також забезпечують доставку розмитненого товару в зручний замовнику пункт. Зазвичай все це робиться "під ключ", включаючи експедирування, митний очищення, сертифікування, ПДВ і т. п.

В результаті для замовника складність всього процесу від замовлення до отримання вантажу зводиться к оплаті за товар зарубіжному постачальнику, а за послуги доставки і розмитнення - місцевої транспортної компанії.


 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
Сухофрукти Ціна
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній

Постачання дешевого аргентинського арахісу . Пропонується арахіс в шкірці і ядрами. Урожай 2010 року. Сорт- Runner (Раннер) і Redskin (Редскін). Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Низькі ціни. 


Харчова цінність горіхів Найменування Білки,
Анчоус (лат. Engraulis)- рід пелагічних морських риб сімейства анчоусовие загону сельдеобразних.
Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : землянийБыстрая навигация: