Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BOOKING NOTE - Заявка на перевезення- використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена у заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж до зазначеного терміну.

FREIGHT COLLECT - Фрахт сплачується одержувачем.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Напіврила (риба-голка)

Полурили (Hemiramphidae), сімейство риб загону сарганообразних. Довжина від 6 до 60 см. Нижня щелепа більше або менше подовжена по порівнянні с верхньої (звідси назва); рот маленький, грудні плавники короткі. Близько 10 пологів с 60 видами. Ведуть зазвичай стайний образ життя у поверхні води. Харчуються планктоном. Живуть головним чином в прибережних тропічних і субтропічних водах; один вид - японський П. (Hyporhamphus sajori) звичайний влітку у берегів Примор'я. Є і прісноводні П., мешкають в річках Південно-Східної Азії і Північної Австралії.

Англійське назва напіврила - Halfbeak. Дана риба відома також під іншими назвами, наприклад, риба-голка (англ. Needlefish).

Фотографії готового продукту "Сушений напіврила, риба-голка (dried halfbeak) ":Ціна :

Безпосередньо на сайті ви можете подивитися останні ціни на сушені морепродукти і рибу з В'єтнаму . Це працездатні ціни на момент публікації. Актуальні на сьогоднішній день ціни ви зможете отримати, надіславши запит на поставку сушеної риби і морепродуктів . Якщо Вас цікавлять ціни пройшли років - добро просимо в архів цін .Детальніше о полуриле: Полурили (Hemiramphidae), сімейство риб загону сарганообразних. Англійське назва напіврила - Halfbeak. Довжина від 6 до 60 см. Нижня щелепа більше або менше подовжена по порівнянні с верхньої (звідси назва); рот маленький, грудні плавники короткі. Близько 10 пологів с 60 видами. Ведуть зазвичай стайний образ життя у поверхні води. Харчуються планктоном. Живуть головним чином в прибережних тропічних і субтропічних водах; один вид - японський напіврила (Hyporhamphus sajori) звичайний влітку у берегів Примор'я. Є і прісноводні полурили, мешкають в річках Південно-Східної Азії і Північної Австралії. Полуриловие отримали своє назва завдяки нерівномірному розвитку щелеп: верхня щелепа у них коротка, а нижня, як правило, в тієї або іншої ступеня подовжена (правда, у деяких пологів дуже трохи). Характерні для полурилов також маленький рот, досить велика луска і короткі грудні плавники. Полурили мають темно-синю або коричневу спину і сріблясті боки і черево, а вздовж середньої лінії тіла часто проходить темна смуга, виблискували металевим блиском. К сімейства полурилових відноситься близько 10 пологів с 60 видами. Це дрібні і середньої величини риби (довжиною від 6-7 до 60 см), провідні стайний образ життя і харчуються планктоном і дрібної рибкою. Є припущення, що довга нижня щелепа використовується полуриламі в якості знаряддя, с допомогою якого вони наносять своєї видобутку хльостають удари. Полурили зазвичай тримаються у самої поверхні води і при переляку часто викидаються в повітря, причому деякі види можуть вискакувати на поверхню, залишаючи в воді тільки нижню частина хвостового плавця, і швидко ковзати по ній, долаючи таким способом досить великі відстані (до 70 м). Така особливість біології в ході еволюції групи послужила, ймовірно, основою для переходу к справжньому польоту в повітряної середовищі. Полурили зустрічаються в морських, солонуватих і прісних водах. Морські види мешкають переважно в прибережній зоні, причому деякі з них заходять іноді навіть в опріснені естуарії і бухти. Полурили особливо характерні для тропічних і субтропічних вод, за межами яких зустрічаються вкрай рідко. В водах відкритого океану полурили представляють велику рідкість, за винятком тих випадків, коли вони супроводжують дрейфуючі скупчення водоростей. В відміну від морських полурилов, населяють тропічні і субтропічні води всього світу, прісноводні види зустрічаються тільки в річках Південної і Південно-Східної Азії і Північної Австралії. Як правило, вони мають менші розміри, ніж їх морські родичі.

 

9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника

Арахіс з Аргентини за вигідними цінами. Оптові поставки ядер арахісу сорти Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий), бланшованого арахісу сорту Раннер (калібри 38/42, 40/50, 50/60, колотий), арахісу сорти Редскін (з червоною шкірочкою, калібри- 60/70, 70/80, 80/100), високоолеінового сорти ядер арахісу, високоолеінового арахісу бланшованого, арахісу в шкірці. 


Арахіс захищає від сонця Хто б міг подумати, що тверді горішки арахісу насправді здатні
Як виявилось, морепродукти особливо корисні для людей з меланхолійним типом темпераменту. Така
Арахісове масло - дієтичний продукт Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. ОтримуютьБыстрая навигация: