Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 COC- Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

TEU- Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.

Праздники сегодня

Акредитив

В даний час найбільш затребуваною формою документарних операцій серед клієнтів банків є акредитивна форма розрахунків, яка являє собою спосіб безготівкових розрахунків між продавцем і покупцем, при якому банк платника (банк-емітент) бере на себе зобов'язання зробити розрахунок с бенефіціаром проти подання в банк документів, передбачених умовами акредитива.

Акредитив є твердим зобов'язанням банку виплатити продавцеві товарів або послуг (бенефіціару) певну грошову суму при своєчасному поданні відповідних документів, що підтверджують відправлення товарів або виконання послуг.

Принципова схема використання акредитива

 • При підписанні контракту продавець і покупець включають акредитив як спосіб оплати, обумовлюють його умови.

 • Покупець подає заяву с повним переліком і точної характеристики документів, які повинні будуть надані продавцем. На підставі такого заяви банк покупця відкриває акредитив. В разі необхідності акредитив підтверджується банком продавця або яким першокласним банком.

 • При відкритті акредитива кошти покупця депонуються в банку.

 • Далі банк-емітент переводить акредитив в Виконуючий Банк.

 • Виконуючим банк інформує Продавця об відкритті акредитива

 • Продавець відвантажує товар і відправляє вантажосупровідних документи, підтверджують факт поставки товару згідно умовами акредитива в виконуючий банк.

 • Виконуючий банк проводить експертизу наданих Продавцем документів і якщо немає зауважень, то продавець отримує оплату.

 • Покупець отримує документи і товар.

Пр актически дії

Маючи проформу інвойсу і копію підписаного контракту покупець має можливість починати руху по відкриття акредитива.

Рекомендується попередньо узгодити текст, строки і умови акредитива, щоб згодом не займатися випуском додатків. Оптимальним рішенням буде надіслати текст акредитива постачальнику до його випуску і всі руху починати тільки після його підтвердження.

Приклад тексту акредитива можна подивитися по посиланням: сканований текст акредитива .

Зазвичай для більшості постачальників прийнятний наступний вид акредитива: 100% безвідкличний акредитив на пред'явника (100% IRREVOCABLE L / C AT SIGHT). Більш того, багато постачальники приймають, що банком, випусковим акредитив (банк-емітент) і банком, виконуючим акредитив, буде являтися банк покупця. Це серйозний крок назустріч покупцеві.

Для відкриття акредитива покупець звертається в валютний відділ свого банку, де отримує роз'яснення, що для цього необхідно і який формальний порядок дій. Функціонально, банк просто заморозить на рахунку покупця вартість замовленого продукту і перерахує гроші продавцеві тільки в разі надання їм в банк покупця обумовленого списку оригіналів документів, які підтверджують факт поставки в відповідно з обумовленими умовами.

Переваги: акредитивна схема розрахунків є самої надійної с точки зору безпеки покупця при роботі с новим постачальником.

 • мінімізація ризиків невиконання зобов'язань по постачання товарів / надання послуг ;

 • можливість підтвердження своєї платоспроможності ;

 • гарантія повернення грошових коштів в разі неотримання товару або отримання неякісної продукції.

Недоліки: Необхідність оплачувати банку комісію за акредитив. В різних банках і країнах ціни за обслуговування акредитива різні.

Вважається, що акредитив вигідніше для покупців, бо що саме вони дають інструкції своїм банкам об оплаті проти надання необхідних документів або виконання визначених дій. Відкриваючи акредитив в користь експортера, банк повідомляє останньому о вимогах імпортера к нього і гарантує виплату в разі повного виконання усіх пунктів інструкції. Значить, саме імпортер диктує свої умови ігор, хоча вони і узгоджуються с інший стороною.


 

№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Арахіс китайський оптом. З Китаю від виробника: арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений), сухофрукти (сушені яблука, груші, курага, персики та інших), морепродукти (сушений кальмар скибочками, стружкою, кільцями, ставридка, жовтий полосатик та ін). Ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Арахісове маслоОреховую пасту одержують із смаженого арахісу перемелюванням його в пасту. Існують
Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімействаБыстрая навигация: