Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CAF- Валютна надбавка- додатковий збір до базової ставки фрахту, величина залежить від зміни курсу валют.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

REPO- Повернення порожнього контейнера в найближчий сток перевізника після вивантаження.

Праздники сегодня

Передоплата за схемою D/P at sight

Передоплата за схемою D / P at sight

Покупець здійснює 10-50% передоплату товару в залежно від домовленостей, конкретного товару і обсягу замовлення.

Наприклад, для арахісу ця цифра 10-20 % в залежно від обсягу замовлення.

Отримавши передоплату, продавець готує вантаж і відправляє його покупцеві згідно умовам контракту.

Подальші дії здійснюються по схемою D / P at sight ( documents against payment ). Схема D / P at sight - документарне інкасо (документи проти платежу по пред'явленні) передбачає відправку копій вантажосупровідних документів на факс покупця відразу після відвантаження товару з Китаю, а оригіналів документів в банк покупця кур'єрської поштою ( DHL , TNT , EMS і т. п.). Покупець отримає ці оригінали з свого банку негайно після повного розрахунку.

Приклади сканованих вантажосупровідних документів можна подивитися по посиланням : документи на вантаж .

Переваги: при 10% передоплаті за арахіс, наприклад, сплачується приблизно 2000 $. Ця не та сума, через якої можна сильно переживати навіть при роботі с незнайомим партнером або розглядати її як «заморожені» кошти. Разом з тим, оскільки всі оригінали документів приходять в банк покупця і перевіряються банком, то покупець забирає їх з свого банку без затримки і в повної впевненості, що с вантажем не можуть бути виконані будь-якого роду дії не передбачені контрактом без повідомлення покупця. Це важливий момент с точки зору безпеки поставки.

Недоліки : Для ряду компаній недоліком є то, що оригінали документів бачили в банку, що може їм утруднити митний очистку по «схемами».

Вважається, інкасо більше зручно для експортерів (продавців), так як саме вони визначають умови інкасо в інкасової довіреності. Банк експортера інформує імпортера про вимогах, які останній повинен виконати. В разі виконання усіх вимог - зазвичай зобов'язання оплатити вартість вантажу згідно контракту, імпортер отримає від банку всі супроводжуючі товар документи, а відповідно і право власності на поставлений товар.

Передоплата проти факсових копій документів.

Покупець здійснює 10-50% передоплату товару в залежно від домовленостей, конкретного товару і обсягу замовлення. ;

наприклад, для арахісу ця цифра 10-20%.

Отримавши передоплату, продавець готує вантаж і відправляє його покупцеві згідно умовам контракту. Після відвантаження продавець відправляє покупцеві по e - mail або по факсу копії усіх вантажосупровідних документів. Покупець оплачує залишилася частина за 10 днів до прибуття вантажу в порт призначення. Гроші зазвичай йдуть 2-3 дня. Отримавши оплату, продавець негайно відправляє оригінали всі документів покупцеві кур'єрської поштою ( DHL , TNT , EMS і тощо)

Приклади сканованих вантажосупровідних документів можна подивитися по посиланням : документи на вантаж .

В ряді випадків ця схема може бути змінена наступним чином:

Після відвантаження продавець відправляє покупцю всі оригінали вантажосупровідних документів крім коносамента. Тоді покупець буде мати можливість робити підготовчі дії для митної очищення, але не зможе отримати вантаж без оригіналу коносамента. Після оплати покупцем залишилася частини, транспортна компанія продавця випустить телех реліз для агента лінії в порту призначення. Тоді покупець зможе забрати вантаж з порту надавши агенту контейнерної лінії в порту копію коносамента.

Переваги: покупець має можливість оплачувати кошти з зручних йому джерел без афішування своїх дій. За заявці можуть бути випущені додаткові інвойс, контракт для оптимізації митної очищення.

Недоліки: Дана схема заснована на взаємне довірі і, як правило, використовується після декількох успішних відвантажень.


 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Пропонуються риба і морепродукти від в'єтнамського виробника. Широкий асортимент сушених снеків. Контракт укладається безпосередньо з виробником. Умови поставки, оплати, терміни, приклади вантажосупровідних документів та сертифікатів представлені за адресою. 


Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситний
Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститьсяБыстрая навигация: