Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DC- Сухий контейнер- тип контейнера.

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».

Праздники сегодня

Павутинка (Sea Web)

 павутинка


Морська Павутинка (Sea Web) - це одне з назв крила кальмара, порізаного на частини (squid wing cut by piece). Кальмар буває порізаним на філе (squid fillet), з якого виробляється стружка кальмара (squid shred), а з крила кальмара (squid wing) може бути проведена стружка крила кальмара (squid wing shred) або крило кальмара порізане на частини (squid wing piece) - т. н. Павутинка (представлена на фото).
Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)

Арахіс з Аргентини. Низька ціна. Продам аргентинський арахіс ядрами і бланшований. Ціна арахісу, умови поставки, оплати можна побачити тут: http:// Показники якості арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або дроблене ядра- 4-6%. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- 20-футовий контейнер. 


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Арахіс як найцінніша олійна культура Арахіс - цінна олійна культура. На смак він цілком змагається з фундуком,
Арахісове масло - дієтичний продукт Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. ОтримуютьБыстрая навигация: