Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 AI- «Все включено»- означає, що вартість перевезення включає всі додаткові збори, передбачені умовами перевезення. Наприклад, якщо мова йде про фрахт на умовах CY / CY, це означає, що в ставку, крім фрахту, навантаження і вивантаження, також включені всі супутні витрати, такі як BAF, CAF і т. д.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

SHIPPING REQUEST- Інструкції з відправлення вантажу- є основою для заповнення коносамента.

Праздники сегодня

Масляна риба / Oil fish

Риба с жирним білим м'ясом і темно-коричневої шкурою, яка зі часом життя рибини темніє, стаючи чорною. Масляна риба відноситься к сімейства змієподібних макрелей. Латинське назва - Lepidocybium flavobrunneum. Поширена в тропічних і помірно теплих водах по всьому світовому океану (його немає тільки в північній частині Індійського океану).

Фотографії

Нижче наведено фотографії масляної риби, знятих безпосередньо на фабриці по В'єтнамі. Використовуючи смугу прокрутки можна переглянути весь перелік фотографій риби і морепродуктів. Для збільшення зображення необхідно клацнути лівої кнопкою миші на відповідної фотографії:

 масляна риба
fillet skin-on/філе с шкірою
масляна риба
fillet skin-on/філе с шкірою
 масляна риба
fillet skinless / філе без шкіри
масляна риба
whole oilfish / масляна риба цілком
u0026 nbsp;
 масляна риба
whole oilfish / масляна риба цілком
масляна риба
whole oilfish / масляна риба цілком
 масляна риба
whole oilfish / масляна риба цілком
масляна риба
whole oilfish / масляна риба цілком

Специфікація :

Імпортери морепродуктів з країн СНД традиційно замовляють масляну рибу зі наступними якісними показниками:

- Frozen Oilfish fillet, Skin-on
- Size: 2-4 / 4-7 / 7-up (kg / pc)
We can not supply only size 1-2 and 2-4
- Natural assortment
- Packing: IQF, 1pc/PE, 35Kgs/CTN
- Price: 5.05 USD / Kg, CFR Odessa, Ukraine
- 90% Net weight 10% glazing
- Філе масляної риби с шкірою
- Розмір: 2-4/4-7/7 і вище кг / шт
- Розміри: : 3-4-5 см
Ми не маємо можливості поставляти рибу вагою тільки 1-2 і 2-4 кг.
- Упаковка: індивідуальна битро заморозка, 1шт/пакет, 35кг/картонний ящик.
- Ціна: 5.05USD/кг, CFR, Одеса, України
- 90% - вага нетто, 10% - лід.

Ціна : Для отримання уточнених котирувань безпосередньо під замовника необхідно надіслати відповідний запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .


Детальніше о масляної рибу:
Масляна риба відноситься к сімейства змієподібних макрелей. Латинське назва - Lepidocybium flavobrunneum. Масляна риба - це пелагическая риба відкритих океанічних просторів. За зовнішньому увазі і образу життя масляна риба нагадує тунця. Масляна риба досить рідкісна, навіть і ловиться тільки в якості прилову при тунцових промислі. Спеціального комерційного лову олійною риби (есколара) не ведеться. Масляна риба (есколар) досягає максимально 2 метрів в довжину і 50 кг. Ваги. Найбільш поширені розміри: 25-35кг. Частіше всього масляна риба потрапляє в мережі комерційних промисловиків в водах близько Австралії і Нової Зеландії. Масляна риба надходить на ринки деяких європейських країн, в Канаду. Масляна риба поширена в тропічних і помірно теплих водах по всьому світовому океану (його немає тільки в північної частини Індійського океану). В м'ясі масляної риби міститься 0,4-1,8% жиру, 18,8-20,2% білка. Масляна риба, виловлюється в Південно-Східної Атлантиці, значно жирніше - в ній до 11-13% жиру. М'ясо масляної риби біле, щільною консистенції і приємного смаку. За смаком масляна риба подібна зі смаком хорошого жирного палтуса. При обробленні масляна риба філетіруется і ріжеться на товсті стейки. При промислової переробки м'ясо олійною риби використовується для виготовлення баличних виробів, копчення. В домашніх умовах для масляної риби (есколара) підходять будь-які способи приготування. Масляну рибу можна смажити на сковороді, гасити або готувати на грилі. Проте найкращим вважається підсмажування на грилі (на відкритому вогні). При такому способі приготування з м'якоті масляної риби віддаляється зайве кількість жиру, якого в масляної рибі дуже много. Другіе назви масляної риби (есколара):
Сіра делікатесна макрель;
Риба-масло (oilfish);
Білий тунець;
Есколар.

 

1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Продаж аргентинського арахісу. Прямі поставки. Продам аргентинський арахіс урожаю 2010 в асортименті. Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. 


Кальмари бувають близько 300 видів, поширені широко, переважно в тропіках. Кальмари - хижаки.
Після скасування ввізних мит на філе риби обсяги імпортованих рибних продуктів ростуть стрімкимиБыстрая навигация: