Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BOOKING NOTE - Заявка на перевезення- використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена у заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж до зазначеного терміну.

LO - Лінійні умови при прибутті- умови, за яких експедитор надає наступні послуги, стоімсоть яких включена в ставку фрахту: вивантаження з судна, розміщення на терміналі (CY), навантаження на транспортний засіб (авто, залізничного).

STUFFING- Стафіровка- завантаження контейнера.

Праздники сегодня

Кулінарне визначення і використання горіхів

Кулінарне визначення і використання горіхів

Горіх в кулінарії - набагато менш обмежена категорія, ніж горіх в ботаніці, оскільки цей термін застосовується (або неправильно вживається, в залежності від точки зору) до багатьох насінню, які не є істинними горіхами. Будь-яке велике, масляне ядро, знайдене в межах шкаралупи і використовується в їжі може бути розцінено як горіх. Оскільки горіхи взагалі мають високу масляне зміст, вони є високо живильною їжею і джерелом енергії. Велика кількість таких насіння використовують у їжу люди - в кулінарії, їдять сирими або смажать, як закусочну їжу, або вичавлюють масло, яке використовується в кулінарії і косметиці. Горіхи (або насіння)- також істотне джерело їжі для дикої природи. Це особливо вірно в помірних климатах, де тварини, типу сойок і білок зберігають жолуді й інші горіхи протягом осені, щоб не голодувати протягом зими та на початку весни.
Деякі плоди та насіння, які є горіхами в кулінарному сенсі, але не в ботанічному:
• Мигдаль - їстівне насіння кістянки - шкіряста "плоть" віддаляється при зборі.
• Бразильський горіх - насіння з капсули.
• Плід свічкового дерева (використовуваний для масла)- сім'я.
• Горіх кеш'ю - сім'я.
• Кокосовий горіх - суха, волокниста кістянка.
• Кінський каштан - неїстівна капсула.
• Горіх макадамії - вершкове біле ядро (Macadamia integrifolia).
• Монгонгу
• Арахіс - боб і насіння.
• Кедровий горіх - насіння кількох різновидів сосни (хвойні дерева).
• Фісташковий горіх - насіння тонко-скорлупной кістянки. 

№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Здавна риба вважається традиційної російської їжею. Риба і морепродукти смачні
Риба пангасіус в пивному клярі Приблизний час приготування: 60 хвилин Інгредієнти,
Арахісове масло - дієтичний продукт Арахіс (Arachis), рід трав'янистих рослин сімейства метеликових. ОтримуютьБыстрая навигация: