Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DEMURRAGE- демередж- плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожну добу затримки.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Червоний Скад (Dried Red Fish)

червоний скад


Інше назва червоного скаду - червона ставридка . Ця риба поширена дуже широко. Сімейство ставридових налічує до 140 видів. Ставриди (Trachurus) - рід риб загону окунеподібних. Довжина тіла до 50 см, важать до 400 р. Тіло веретеновидное, с тонким хвостовим стеблом. Бічна лінія с кістковими щитками по всієї її довжині. Оскільки ставрида - стайная риба, тримається в товщі води, над глибинами в СТО і більш метрів, то ловлять її переважно с човни, на відстані 1-2 км від берега. Ставрида постійно переміщається, переслідуючи дрібну рибу, є її кормом. М'ясо ставриди має світло-сірий колір, блюда з ставриди мають приємний смак с злегка кислуватим присмаком. Дуже смачні виходять тушковані і смажені блюда з ставриди.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Арахіс китайський оптом. З Китаю від виробника: арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений), сухофрукти (сушені яблука, груші, курага, персики та інших), морепродукти (сушений кальмар скибочками, стружкою, кільцями, ставридка, жовтий полосатик та ін). Ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаються
{1 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {2 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {3 } {4 } {5 } {6 } {7 } {4 } {5 } {8 } {9 } {1 0 } {1 1 } {1 2 } {5 } {1 3 } А р а х і з п про д з е м н и ї 1 - н і ж н я я ч а з т ь р а з т е н і я з ц в е т до а м і, м про л про д и м і і з р е л и м і п л про д а м і (б про б а м і ) ; 2 - б про б (в р а з р езе) зі зрілими насінням Зерна арахісу широко використовуються в кондитерському виробництві Арахіс не містить хоземлятеріна, а це дуже важливо для тих, хто піклується про здорове харчування Посадки арахісу Прибирання арахісу в США Арахісове поле після збирання Лущення арахісу Приготування каші з арахісу в Буркіна-Фасо Експорт арахісового масла у світі, 1999 Країни тис.
Горіхова дієта У 1920 році Джон Харві Келлог, медичний директор санаторію Батл-Крика написав статтю, названуБыстрая навигация: