Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Червона великоока ставридка

Ставрида - риба семейсва окуневих, мешкає практично всюди в водах світового океану. Ставриди невеликого розміру - до півметра в довжину, харчуються дрібної рибою, планктоном і придонними безхребетними (наприклад, креветками ). Червона великоока ставридка - вид ставрид, мешкає у південних берегів Китаю і В'єтнаму. Активно видобувається в цілях рибного промислу. Англійське назва червоною великоокий ставридки - red bigeye scad.

Фотографії ставридки зроблені на в'єтнамському заводі по переробки морепродуктів.

Будь ласка, ознайомтеся с зовнішнім виглядом сушеної червоної великоокий ставридки :Ціна:

Ціни регулярно міняються по тим або іншим причин, тому для отримання дійсної ціни відправте запит на поставку сушеної риби і морепродуктів .


Детальніше о червоною великоокий ставридки:
Ставрида - риба семейсва окуневих, мешкає практично всюди в водах світового океану. Ставриди невеликого розміру - до півметра в довжину, харчуються дрібної рибою, планктоном і придонними безхребетними (наприклад, креветками). Червона великоока ставридка - вид ставрид, мешкає у південних берегів Китаю і В'єтнаму. Активно видобувається в цілях рибного промислу. Англійське назва червоною великоокий ставридки - red bigeye scad. Ставридових мають два спинних плавця: перший - колючий, невеликий, зі слабкими або короткими колючими променями, другий спинний довгий. Анальний плавник у ставридки довгий. У деяких видів ставридки позаду ДРУГА спинного і анального плавців є по одному або по кілька додаткових плавнички. Перед анальним плавником у ставридки є дві відокремлені колючки, іноді з'єднані перетинкою друг с іншому або с плавцем (іноді вони можуть бути приховані під шкірою). Хвостовий стебло тонкий. Бічна лінія у деяких ставридок видів озброєна кістковими щитками. Сімейство включає більше 20 пологів с 200 видами морських риб, що мешкають в тропічних, субтропічних або помірних водах Атлантичного, Індійського і Тихого океанів і прилеглих морях. Багато мають велика значення в рибальстві. Найбільш широко поширений рід Ставрида (Trachurus), включає в себе більше 10 видів. Зазвичай ставриди зустрічаються районі рифів. Глибина проживання до 70 метрів. Окремий вид - великоока ставрида (Селар - Selar crumenophthalmus), поширена в тропіках Атлантичного, Індійського і Тихого океанів дуже широко. Великоокі ставриди - досить великі риби (до 60 см довжини), мають довгасте тіло, злегка стислий с боків. Очі великі, що послужило підставою російській назвою «великоока ставрида». Дрібні конічні зуби великоокий ставридки розташовані на щелепах, сошнику і піднебінних кістках. Луска у ставриди досить велика, на хвостовому стеблі збільшена в вигляді пластинок зі слабким гребенем. Добре розвинене жирове повіку. Дві колючки перед анальним плавником добре розвинені, з'єднані перетинкою. Селар або великоока ставридка - масова стайная пелагическая риба, мешкає переважно па шельфі. В північних ділянках свого ареалу здійснює сезонні міграції, з'являючись у берегів в тепле час року. Великоокі ставридки - важливий об'єкт тралового промислу в Атлантичному океані у північно-західних берегів Африки. Деякий промислове значення має в Індійському і Тихому океанах.
 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна

Поставка кокосової стружки від виробника з Філіппін. Пропонується дешева філіппінська кокосова стружка , бананові чіпси, сухофрукти. За адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади вантажосупровідних документів та інше. 


{1 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {2 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {3 } {4 } {5 } {6 } {7 } {4 } {5 } {8 } {9 } {1 0 } {1 1 } {1 2 } {5 } {1 3 } А р а х і з п про д з е м н и ї 1 - н і ж н я я ч а з т ь р а з т е н і я з ц в е т до а м і, м про л про д и м і і з р е л и м і п л про д а м і (б про б а м і ) ; 2 - б про б (в р а з р езе) зі зрілими насінням Зерна арахісу широко використовуються в кондитерському виробництві Арахіс не містить хоземлятеріна, а це дуже важливо для тих, хто піклується про здорове харчування Посадки арахісу Прибирання арахісу в США Арахісове поле після збирання Лущення арахісу Приготування каші з арахісу в Буркіна-Фасо Експорт арахісового масла у світі, 1999 Країни тис.
Горіхи. Ботанічний визначення Ботанічні визначення Горіх в ботаніці - це прості сухі плоди
арахісу земляного, Арахіс культурний, земляний горіх ( Arachis hypogaea ), однолітник сімейства бобових, широко розводиться заради їстівних насіння, що нагадують ядро горіха. Вони дуже поживні, містять 43-50% масла, 5-12% вуглеводів і 25-30% білка. АрахісБыстрая навигация: