Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DOOR - Доставка до дверей- умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення до / від вхідних дверей / складу відправника / полчателя; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до вхідних дверей / складу відправника / одержувача.

FEEDER- Фідер- судно / лінія, що обслуговують порти віддалені від головних транспортних вузлів.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Корюшка (Dried Koryush)

корюшкаКорюшка (Osmerus) - рід риб з сімейства лососевих (Salmonidae). Корюшка - прохідна риба, але у неї є і ізольовані озерні популяції. Широко поширена і володіє високої чисельністю. Луска дрібна або помірна, не блискуча; тіло просвічуване; ротшірокій; довга верхня щелепа доходить під задній край очі; всекості рота, крилоподібні кістки і мова засаджені зубами, на передньому концесошніка декілька більше великих зубів. 3 або 4 виду частиною прохідних, частиною прісноводних риб. Звичайна К. корюха (О. ереrlanus) свитянутим, лише трохи стисненим с боків тілом, видатної вперед ніжнейчелюстью, довгими зубами на сошнику і переднеязичних кістки, костянойпластінкой, усадженої зубами, на середньої язичної кістки і бічний лінією, обмежується першими 8 - 10 лусочками. Колір сверхуголубовато-зеленуватий, боки і черево жовтувато-білі, плавники сероватиеілі безбарвні, довжина 8 - 30 стм. У самців нижня щелепа болеевидается, а в період розмноження вони відрізняються також великим чісломбугорков. Водиться у берегів Європи к С від Па-декалей; саме в Німецькому, Балтійському і Білому морях, в сх. Частини європейського Льодовитого океану (у Мурмана її немає), в дуже багатьох озерах сівбу. Пастку. Росії і Швеції; вид, що водиться у сх. Берега Півн. Америки (O. mordax) с більше мелкойчешуей, деякі відносять к цього ж увазі. К. охоче тримається всолоноватих водах, харчується різними тваринами і входить для метаніяікри в річки; у нас її особливо багато в Фінській затоці, звідки входить вНеву і Нарву.

Родинний вид азіатська Зубата корюшка (Osmerus mordax) раніше розглядалася як підвид європейської корюшки Osmerus eperlanus dentex.

На російському Далекому Сході мешкають види риб роду малоротие корюшки (Hypomesus).

Вимова на регіональних діалектах: корех - арханг.; Корюха, корюшка - с.-в.-р., Сиб., іркутськ.

Етимологія: запозичення з карельського kuoreh, вепского koreh, фінського kuore.
Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Пропонується свіжоморожена і сушена риба з В'єтнаму в асортименті. Снеки поставляються до найближчого зручного покупцеві порту. Мінімальна партія: один реф. контейнер. Перелік морепродуктів , специфіка поставки, варіанти оплати, строки та ін 


Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тільки
Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? Сухофрукти
Як виявилось, морепродукти особливо корисні для людей з меланхолійним типом темпераменту. ТакаБыстрая навигация: