Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CBM- Метр кубічний- естесствено в метричній системі.

FOR- станція відправлення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення при відправленні- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вантаження на платформу / вагон, підгону вагонів і т. д.

SOC- Контейнер- власність відправника (клієнта).

Праздники сегодня

Корюшка (Dried Koryush)

корюшкаКорюшка (Osmerus)- рід риб з сімейства лососевих (Salmonidae). Корюшка - прохідна риба, але у неї є і ізольовані озерні популяції. Широко поширена і має високу чисельністю. Луска дрібна або помірна, не блискуча, тіло просвічуване; ротшірокій; довга верхня щелепа доходить під задній край ока; всекості рота, крилоподібні кістки і мова засаджені зубами, на передньому концесошніка кілька більших зубів. 3 або 4 види частиною прохідних, частиною прісноводних риб. Звичайна К. корюха (О. ереrlanus) свитянутим, лише трохи стислим з боків тілом, видатної вперед ніжнейчелюстью, довгими зубами на сошнику і переднеязичних кістки, костянойпластінкой, усадженої зубами, на середній язичної кістки і бічною лінією, обмежується першими 8- 10 лусочками. Колір сверхуголубовато-зеленуватий, боки й черево жовтувато-білі, плавники сероватиеілі безбарвні, довжина 8- 30 стм. У самців нижня щелепа болеевидается, а в період розмноження вони відрізняються також великою чісломбугорков. Водиться у берегів Європи до С від Па-декалей; саме в Німецькому, Балтійському і Білому морях, у сх. частини європейського Льодовитого океану (у Мурмана її немає), у дуже багатьох озерах сівбу. пастку. Росії та Швеції; вигляд, що водиться у сх. берега Півн. Америки (O. mordax) з більш мелкойчешуей, деякі відносять до цього ж виду. К. охоче тримається всолоноватих водах, харчується різними тваринами і входить для метаніяікри в річки; у нас її особливо багато у Фінській затоці, звідки входить вНеву і Нарву.

Споріднений вид азіатська Зубата корюшка (Osmerus mordax) раніше розглядалася як підвид європейської корюшки Osmerus eperlanus dentex.

На російському Далекому Сході живуть види риб роду малоротие корюшки (Hypomesus).

Вимова на регіональних діалектах: корех - арханг.; Корюха, корюшка - с.-в.-р., Сиб., Іркутськ.

Етимологія: запозичення з карельського kuoreh, вепского koreh, фінського kuore.
 

Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Поставка дешевих філіппінських кокосів. Пропонується кокосова стружка і кокосове масло. Котирування, умови поставки , Оплати, терміни та інша інформація представлені за адресою. 


Як десерт чудово підійдуть сухофрукти. Чому саме сухофрукти? Сухофрукти
Арахіс, земляний горіх. Корисні властивості арахісу У 90-ті роки минулого
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімействаБыстрая навигация: