Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

MT - Тонна метрична = 1000кг.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

Користь і корисність арахісу і арахісового масла

Користь і корисність арахісу і арахісового масла

Вперше арахіс був виявлений в Бразилії і Перу, зараз його розводять практично в усіх країнах з жарким кліматом. Арахіс відноситься до бобових, а його назва «земляний горіх» отримав тому, що він утворюється і визріває під землею. Арахіс і масло з нього містять головним чином ненасичені жири, які сприяють зниженню рівня хоземлятеріна в крові. Недавні дослідження показали, що регулярне споживання арахісу як частина здорової дієти може значно знизити ризик серцево-судинних захворювань. Також горіхи є хорошим джерелом фолієвої кислоти, яка сприяє зростанню і оновленню клітин. Включення арахісу в раціон благотворно впливає на статеву потенцію, покращує пам'ять і увагу, підвищує поріг слухової чутливості, корисний при сильному виснаженні і важкій хворобі. Речовини, якими багатий арахіс, необхідні для нормального функціонування нервової тканини, серця, печінки та інших органів і систем. Сам арахіс і арахісове масло ставляться до ефективних жовчогінних засобів. Так звані рослинні молоко і вершки з арахісу - непоганий засіб у лікуванні деяких форм виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки і гастритів. Арахіс можна вживати в їжу сирим, але смачніше і корисніше він після помірного обсмажування. Сирий арахіс погано позначається на процесах травлення, а його шкірка - сильний алерген. Після короткочасної термічної обробки ядра арахісу легше звільняються від шкірки, багатої грубими харчовими волокнами, стримуючими розщеплювання не тільки білків, але і крохмалю.
Жирність арахісу близько 50%, при цьому 80% складають ненасичені жирні кислоти. Вживання ненасичених жирів значно знижує рівень хоземлятеріна в крові. Для білків арахісу характерно оптимальне в порівнянні з іншими горіхами співвідношення незамінних амінокислот, що забезпечує порівняно більше їх засвоєння нашим організмом. Крім того, арахіс багатий калієм, фосфором. Білки арахісу містять мінеральні речовини (він багатий калієм і фосфором), насичені і ненасичені амінокислоти, вітаміни В1, В2, РР і D, велику кількість водорозчинної фракції, що указує на повноцінність і високу перетравлюваність білка арахісу. Завдяки оптимальному співвідношенню замінних і незамінних амінокислот горіхи порівняно добре засвоюються організмом людини. 

16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

Продам арахіс з Китаю. Продаж арахісу врожаю 2010 в асортименті. Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. Калібр арахісу- будь-хто. Ідею ціни можна побачити за адресою. 


Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаються
Ось уже кілька років ринок риби і морепродуктів в Росії залишається одним з найдинамічніших. У моді,
Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс Арахіс має високу поживнуБыстрая навигация: