Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BOOKING NOTE - Заявка на перевезення- використовується для резервування місця і тари, інформація, зазначена у заявці, не є основою для заповнення коносамента, після подачі заявки заявник приймає на себе обов'язки надати вантаж до зазначеного терміну.

FI - Вільно від навантаження- умова перевезення при відправленні- означає, що фрахт не враховує вартості навантаження на судно.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Корифена / Mahi-mahi

корифена - Морський карась (Дорадо, Sea Bream) - риба сімейства спарових, поширена переважно в тропічних і субтропічних частинах усіх океанів і прилеглих к ним морях.

Фотографії

Нижче наведено фотографії корифени, зняті безпосередньо на фабриці по В'єтнамі. Використовуючи смугу прокрутки можна переглянути весь перелік фотографій риби і морепродуктів. Для збільшення зображення необхідно клацнути лівої кнопкою миші на відповідної фотографії:

корифена
fillets trimmed / нарізані філе
 корифена
fillets after defrosting / філе після заморозки
 корифена
fillets trimmed / очищені філе
корифена
Whole round / круглі, цілком
 корифена
pack into tray / упаковка в лоток

Специфікація :

Імпортери морепродуктів з країн СНД традиційно замовляють коріфену зі наступними якісними показниками:

Frozen mahi mahi fillet, skin-off, bone-off:
Size : 200-500 / 500-1000 / 1000-Up Grs / pce
Assort : 50% / 40% / 10%
Packing: IQF, 20kgs/PE/CTN Bulk pack, 20% Glazing
(% glazing is changeable to buyers ' requirement)
Quantity: abt 20MT / 40'
Філе корифени без шкіри і без кісток
Розмір: 200-500/500-1000/1000 і вище г / шт
Розподіл розмірів: : 50% / 40% / 10 %
Упаковка: індивідуальна битро заморозка, 20кг/картонний ящик.
10% - лід (відсоток льоду варіюється в відповідно с запитом замовника)
Кількість: близько 20 метричних тонн в 40 ' контейнері.

Ціна : Для отримання котирувань безпосередньо під замовника необхідно надіслати відповідний запит на поставку замороженої риби і морепродуктів .


Детальніше о коріфене:
корифена - морської карась (Дорадо, Sea Bream) - риба сімейства спарових, поширена переважно в тропічних і субтропічних частинах усіх океанів і прилеглих к ним морях. Часто коріфену ще називають риба-дельфін, а в більшості тихоокеанських портів - махи-махи. Корифена має овальне, сплющене с боків тулуб с крутим профілем голови (тупа голова), над очима є виразний гострий виступ. Час нересту - літні місяці. Ікринки і личинки знаходяться в тампоні. При довжині 5-9 мм у личинок є характерна кістяна кромка над очима і колючий зяброва кришка; тільки при довжині близько 1,5 см вони приймають доросле форму та переміщуються ближче к узбережжю. Рекордний вага 39,4 кг. Довжина тіла 75см. Харчування корифени становлять різноманітні мешканці дна. Корифена відома світу досить давно, і завжди була самої популярної рибою Середземномор'я. В античні часи корифена була присвячена богині любові Афродіті не тільки як красива, але і як смачна риба. В сімействі спарових корифена вважається самим вишуканим делікатесом. Її щільне біле м'ясо володіє тонким ароматом, і к того ж в ньому мало кісток. Якщо пошукати у корифени інші характерні ознаки, то можна виявити темне пляма над зябрами, На крутому лобі між очей можна побачити золоте пляма в вигляді півмісяця. У королівської корифени смак м'яса більше ніжний, с рожевим відтінком. В Стародавньому Римі дуже цінувалося м'ясо корифени, тому її спеціально витримували і відгодовували в солоних ставках і басейнах. Штучне вирощування корифени освоєно с дуже давніх часів і в даний час отримало широке поширення по Франції, Італії, Туреччини, Греції та інших країнах. Щоб корифена вийшла дійсно корисною, має ніжне м'ясо і відмінний смак, її розводять в виняткових умовах: в закритих приміщеннях зі спеціальним світлом, імітує певне час року. Корифена міститься в найчистішої воді і підгодовується спеціальним кормом. В результаті цих старань корифена отримує щільне біле м'ясо, яке володіє тонким ароматом. Щорічно збільшується кількість рибних ферм корифени.
 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
30 серпня 2010 Оновлені котирування на китайський арахіс. Продаж китайського арахісу оптом за цінами виробника. Останній
31 серпня 2010 Оновлені котирування на морепродукти з Китаю. Продаж морепродуктів оптом за цінами

Прямі постачання кокосів з Філіппін. Продам філіппінську кокосову стружку і іншу продукцію: сухофрукти, бананові чіпси. Ціни, якісні показники, умови поставки, оплати, терміни, приклади сертифікатів представлені за адресою. 


Морепродукти - річ надзвичайно вишукана і корисна. Страви з цих продуктів хороші і за святковим
Сухофрукти нам допоможуть
Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : землянийБыстрая навигация: