Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

FR- FLAT RACK - тип контейнера- дивіться в типах контейнерів.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Кокосова олія з Філіппін

Екологічно чисте кокосове масло RBD ( англ. Coconut oil RBD - Refined, Bleached, Deodorated - рафінована, вибілені, деодорірованное ) - продукт подальшої обробки сирого кокосового масла.
RBD - позначення для рафінованого, вибіленого і деодорірованного масла. Таке олія після цієї обробки придатне к Вживання в їжу. Воно володіє м'яким смаком, світлого кольору, не втрачає аромату, не окислюється - вобщем, воно чудового якості.

Кокосове олія RBD використовується в виробництві маргарину, морозива, кремів, кондитерської продукції, цукерок, кавових вершків і пр.

Кокосове олія чудово підходить для приготування їжі. Воно переносить високі температури краще, що інші масла. В відміну від інших масел, які легко з'єднуються с киснем і стають згірклими, кокосове масло має природну стійкість к окислення. К тому ж кокосове масло - одне з найменш дорогих масел на ринку. Воно дешевше кукурудзяного, соєвого, кунжутного масла і масла каноли.

В США було проведено дослідження кокосового масла групою дослідників. Результати показали, що сире кокосове масло нейтрально і не підвищує рівня холестерину. Також результати показали, що воно збільшує рівень HDL ("хорошого холестерину ") і знижує рівень LDL ("поганого холестерину ") у людей.

Доступна упаковка гнучкі ємності в 20,000 кг, сталеві бочки по 190 кг, 20 кг пакунки в коробках, 1000-літрові ємності.

Кокосове олія RBD буває органічно сертифікованим і не сертифікованим.

Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів . 

Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
Зараз арахіс нового врожаю дещо затримується з повноцінним виходом на ринок. Це зв'язано

Недорога кокосова стружка з Філіппін. Дерево стружка з Філіппін за низькими цінами. Сухофрукти, бананові чіпси. Котирування на кокоси, терміни поставки, умови платежу та поставки за адресою. 


Пангасіус з овочами Приблизний час приготування : 45 хвилин Інгредієнти,
Арахіс - рід рослин сімейства Бобові, включає близько 30 видів, для яких характерний розвиток і дозрівання плодів
Дуже цінним продуктом є морський гребінець, особливо м'язів (м'ясо) гребінця, в якому міститьсяБыстрая навигация: