Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETD- Передбачувана дата відходу.

FO- Вільно від вивантаження- умова перевезення в місці призначення- означає, що фрахт не враховує вартості вивантаження з судна.

TEU- Еквівалентент обсягу двадцятифутовому контейнера. Часто використовується в оцінці вантажообігу.

Праздники сегодня

Кокосова мука

Екологічно чиста кокосова борошно ( coconut flour ) виготовляється з свіжої кокосової м'якоті. М'якоть висушується, знежирюється і перетирається в порошок, схожий по консистенції с пшеничного борошном.

Дерево мука нізкокарбонатна і без клейковини. Вона є альтернативою пшеничного борошні при випічці і готовке. Кокосовая мука - хороший джерело протеїнів. В ній стільки ж протеїну, скільки і в пшеничного борошна, але в ній немає білкових клейковини. Дерево мука незамінна людям с алергією на пшеничне борошно або клейковини.

Дерево борошно багата волокнами. Вона містить 61% волокон - вище, що в будь інший борошні. Дерево мука містить в 4 рази більше волокон, ніж соєве мука.

Дерево борошно гипоаллергенна і не містить клейковини. Вона ідеальна для тих, хто сидить на карбонатної дієті. Висока зміст волокон сприяє втрати ваги.

Кокосову борошно можна використовувати для випічки хліба, тістечок, пирогів і інших виробів.

Доступна упаковка - мішки по 25, 50, і 100 фунтів. Також доступна упаковка в 25кг і 50кг мішки.

Дерево мука буває органічно сертифікованої і не сертифікованою.

Для отримання уточнених котирувань безпосередньо під замовника необхідно надіслати відповідний запит на поставку сушеної риби і морепродуктів . 

№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника

Арахіс з Китаю, прямі поставки. Від виробника: арахіс з Китаю . Арахіс (довгий, круглий, бланшований, в шкірці, смажений). Контракт прямий, ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : земляний
Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Сухофрукти. Фруктовий гербарій ТЕКСТ: ОЛЕНА ТРОФІМОВА / / ФОТО: ДМИТРО ТЕРНОВИЙ ФРУКТОВИЙБыстрая навигация: