Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 COC- Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.

HC - Хай Кьюб- контейнер підвищеної місткості. Дивіться в типах контейнерів.

POL- PORT OF LOADING- Порт навантаження.

Праздники сегодня

Королевська рибка (King Fish)

королевская рыбка


Королевська рибка має тонке видовжене тіло і яскраву «тигрову» забарвлення - світло-срібляста луска, сині смуги на боках, які зникають відразу ж після загибелі риби. Це одна з найкрасивіших і швидких морських риб, завдяки будові тіла вона здатна здійснювати кидки зі швидкістю до 80 км / ч. Вага найбільшої з спійманих досі королівської рибки складає 83 кг, а довжина - 2,5 метра, однак середня вага риби становить 10-20 кг. Королевська рибка відрізняється досить незвичайною будовою - на відміну від інших скумбрієвих у неї повністю відсутні зяброві тичинки, а зяброві пелюстки зростаються, утворюючи своєрідну структуру. Зуби у цієї риби дуже міцні, при цьому верхня щелепа не фіксована, як у більшості риб. Всі ці особливості будови дають їй чималу перевагу в процесі полювання.

Королевська рибки - риби-одинаки, вони не утворюють зграй і ведуть зазвичай автономний спосіб життя. Їжею їм служать кальмари, дрібні тунці, ставридових та інші риби, що живуть біля поверхні води. На відміну від марлина, який наздоганяє свою майбутню їжу ззаду, королівські рибки полюють з глибини і атакують жертву, розвиваючи величезну швидкість і при цьому часто промахуючись. Дуже цікаво спостерігати за її полюванням рибка з-під води. Виглядає це так: зграя дрібної риби спокійно плаває у верхніх шарах води й годується планктоном, поруч з нею або трохи нижче так само спокійно плаває королівська рибка. Несподівано хижак відпливає в сторону або просто застигає на місці, чекаючи поки дрібниця сама відпливе на достатню відстань, і виробляє кидок! Якщо напад пройшло успішно, королівська рибка з жертвою в зубах видаляється для її подальшого поїдання, а якщо стався промах - повторює атаку.


 

№ з / п Найменування продукту Розміри см / шт ( Cm / pc ) Ціна
31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

Недорога кокосова продукція з Філіппін. Пропонується кокосова продукція ( кокосова стружка , кокосове масло) з Філіппін за дуже хорошими цінами. Детальну інформацію про компанію постачальника, умови постачання, оплати, терміни, ціни і т.п. Ви можете отримати за адресою. 


Пангасіус з яблуками і корицею Вам будуть потрібні : філе пангасіуса
По концентрації солі в тканинах розрізняють рибу крепкосоление (понад 14% солі), среднесоление (9-14%), слабосоленую
Горіхова комора З наукової точки зору арахіс - зовсім не горіх, а однорічна трава сімействаБыстрая навигация: