Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CFS - Склад консолідації- 1. Cклад, в якому здійснюється консолідація та завантаження / розвантаження в / з морські контейнери. 2. Умова перевезення при відправленні / прибутті- означає, що експедитор приймає на себе обов'язки з організації перевезення від / до CFS; вартість перевезення включає послуги з відправлення від / до CFS (фрахт, навантаження / вивантаження з судна, розміщення на CFS).

MOTHER VESSEL - великотоннажні лінійне судно, яке обслуговує порти з великим вантажообігом. Дослівно материнське судно.

POD- Порт вивантаження.

Праздники сегодня

Каракатиця морожена з В'єтнаму

Каракатиці (лат. Sepia) - рід тварин з класу головоногих молюсків сімейства каракатиць (Sepiidae).

Фотографії

Нижче наведено фотографії каракатиць , зняті безпосередньо на фабриці по В'єтнамі. Використовуючи смугу прокрутки можна переглянути весь перелік фотографій риби і морепродуктів. Для збільшення зображення необхідно клацнути лівої кнопкою миші на відповідної фотографії:cuttlefish fillet / філе каракатиціcuttlefish fillet / філе каракатиціCuttlefish pinable cut / Каракатиця нарізки " ананас "Cuttlefish skewer / каракатиця на шпажціCuttlefish skewer / каракатиця на шпажціcuttlefish whole round / каракатиця ціла круглаcuttlefish whole round / каракатиця ціла круглаcuttlefish white cleaned / каракатиця очищена білаcuttlefish white cleaned size 8-12 / каракатиця очищена біла розміром 8-12cuttlefish whole cleaned baby / молода очищена біла каракатицяcuttlefish whole cleaned baby / молода очищена біла каракатиця

Ціна : Для отримання актуальної ціни на зацікавив Вас продукт необхідно надіслати запит на поставку продуктів .


Детальніше о каракатиці:
Каракатиці (лат. Sepia) - рід тварин з класу головоногих молюсків сімейства каракатиць (Sepiidae). Тіло каракатиці довгасте (довжина до 25 см), сплощене; по боків є плавники, які забезпечені присосками; два більше довгих плавця у каракатиці розширені на кінцях і служать для лову видобутку. Раковина каракатиці внутрішня, розташована під мантією на спині. Секрет великий чорнильною залози (виріст прямий кишки) служить засобом самозахисту - каракатиця викидає його в воду в вигляді "чорнильною бомби», схожою по формі на каракатицю, і т. о. Дезорієнтує ворога; при зіткненні ворога з "бомбою" вона вибухає, створюючи "димову завісу ". Каракатиця веде придонний образ життя; колір тіла гармонує с субстратом; по грунту повзає с допомогою "рук"; повільно плаває с допомогою плавників; може швидко плавати, викидаючи воду з мантії (реактивне рух). Каракатиці населяє прибережні води (до глибини 200 м) тропічних і теплих морів. М'ясо каракатиця вживають в їжу. Звичайна каракатиця мешкає в Атлантичному океані і Середземному море, буває довжиною 20-30 см, причому такий ж довжини досягають хапальні руки. Руки мають 4 ряду присосок. Колір мінливий - на спині звичайно буруватий зі світлими плямами і смугами, на череві трохи світліше, на руках зеленуватий, на плавниках фіолетовий. Вживається в їжу. Секрет чорнильною залози (сепія) використовується в живопису як дуже стійка темно-коричнева фарба. Фарба дуже цінна, незвичайно чистого коричневого тону. Натуральна сепія в великому кількості споживається промисловістю для приготування фарби, яка носить її назву. Не менше древнє і різноманітне вживання знаходить у людей і кістка каракатиці - залишок недорозвиненою внутрішньої раковини цього молюска. Вона має перовідную форму та складається з вапна. Тваринники цінують "кістку" каракатиці за висока зміст в ній кальцію, необхідного для скелета зростаючих тварин; креслярі - за чудові якості промокальним папери і гумки, якими вона володіє. Ювеліри готують з неї форми для виливки. Годиться кістка каракатиці і для шліфування металу, поліровки дерева, додають її в політуру і навіть в зубної порошок, щоб надати блиск зубах. Кость каракатиці лікували і лікують шкірні і вушні захворювання, запальні процеси і багато інші хвороби. Нещодавно відкрили ще одне неоціненне якість каракатиці: її жир, виявляється, володіє властивостями антибіотика.
 

Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
16 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосову стружку. Продаж кокосової стружки оптом за цінами
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами

Поставка китайського арахісу, сухофруктів і морепродуктів від виробника. Пропонується: арахіс (в шкірці, довгий, круглий, смажена, бланшований), сухофрукти (сушені яблука, груші, курага, персики та ін), морепродукти (жовтий полосатик, ставридка, сушений кальмар скибочками, стружкою, кільцями та ін.) Поставки продуктів здійснюються контейнерними нормами. Ціни виробника, оплата акредитив або передоплата. 


Арахісова паста Що таке арахісова паста? З арахісу роблять близько 300 найменувань продуктів - від муки
Пангасіус в сметані з овочами Вам будуть потрібні : пангасіус (філе)- близько
Арахіс стали вирощувати в Одесі раніше всіх Сторіччям раніше арахіс був привезенийБыстрая навигация: