[error]
Гомбалка це

Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Гомбалка це

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

Гомбалка цеГомбалка цеГомбалка це

       
Гомбалка це

Гомбалка це

Гомбалка це

Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет
Гомбалка це

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 

Гомбалка це

Гомбалка це

ETA- Передбачувана дата прибуття.

HC - Хай Кьюб- контейнер підвищеної місткості. Дивіться в типах контейнерів.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.


Гомбалка це
Гомбалка це

Праздники сегодня

Гомбалка це
Гомбалка це

Камбала (Dried Flat Fish)

камбалаКамабла - це загальне назва для некторих видів риб, назва яких перекладається як «плоскі». Вони дійсно сплющені на вид і мають обидва ока на одній стороні. Дуже дивна глибоководна (вся дивина полягає як раз в незвичайному вигляді) риба. Живе в основному камбала на дні морів, деякі особини заходять в річки. Камбала - риба промислова через дуже смачного м'яса.

Риба сімейства камбалових поширена в Тихому, Атлантичному океанах, Японському морі і ін Харчується в основному планктоном, дрібними рачками. Відкладена ікра розвивається приблизно два-три місяці. Камбала може плавати або залягати на глибині до 1000 м. Буває дрібних і великих розмірів. Через цінного м'яса цінується вище тріскових риб і пікші.

Камбала морська. Живе в північно-східній частині Атлантичного океану, у узбережжя Європи. Очна сторона її оливково-коричнева с помаранчевими або темно-червоними плямами. Сліпа сторона тіла біла, іноді с жовтими або коричневими плямами. Звичайна довжина 25-50 см, але може досягати 90-100 см і ваги 5- 7 кг. Поширена від берегів Португалії до Баренцева і Білого морів, є у Ісландії.

В водах Росії звичайна вздовж берегів Мурмана, на схід до горла Білого моря. Харчується молюсками і поліхети. Розмножується в різних районах в різне час - с лютого по червень: в Балтійському морі в основному в лютому - березні, в Північному в січні - лютому, на Мурмані в березні - квітні. Камбала - найважливіша промислова риба з всіх малоротие камбал, в деяких країнах її цінують значно вище тріски, пікші і морського окуня.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 
Гомбалка це
23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника
Гомбалка це Гомбалка це
Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника.

Гомбалка це
Гомбалка це
 
Гомбалка це
Гомбалка це
Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10
Креветки відносяться до підряду безхребетних, загону десятиногих ракоподібних. Довжина їх становить від 2 до 30см. Всього
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тількиБыстрая навигация: