Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 ETA- Передбачувана дата прибуття.

HC - Хай Кьюб- контейнер підвищеної місткості. Дивіться в типах контейнерів.

WAY BILL - Накладна- договір перевезення, також як і коносамент- документ, що підтверджує факт прийняття вантажу перевізником до морського перевезення і зобов'язання передати його вантажоодержувачу в порту призначення, відповідальність перед перевізником за правильність заявлених в коносаменті відомостей несе отправітель.Накладная супроводжує вантаж при перевезенні. На відміну від коносамента накладна не може бути товаророзпорядчим документом.

Праздники сегодня

Камбала (Dried Flat Fish)

камбалаКамабла - це загальне назва для некторих видів риб, назва яких перекладається як «плоскі». Вони дійсно сплющені на вид і мають обидва ока на одній стороні. Дуже дивна глибоководна (вся дивина полягає як раз в незвичайному вигляді) риба. Живе в основному камбала на дні морів, деякі особини заходять в річки. Камбала - риба промислова через дуже смачного м'яса.

Риба сімейства камбалових поширена в Тихому, Атлантичному океанах, Японському морі і ін Харчується в основному планктоном, дрібними рачками. Відкладена ікра розвивається приблизно два-три місяці. Камбала може плавати або залягати на глибині до 1000 м. Буває дрібних і великих розмірів. Через цінного м'яса цінується вище тріскових риб і пікші.

Камбала морська. Живе в північно-східній частині Атлантичного океану, у узбережжя Європи. Очна сторона її оливково-коричнева с помаранчевими або темно-червоними плямами. Сліпа сторона тіла біла, іноді с жовтими або коричневими плямами. Звичайна довжина 25-50 см, але може досягати 90-100 см і ваги 5- 7 кг. Поширена від берегів Португалії до Баренцева і Білого морів, є у Ісландії.

В водах Росії звичайна вздовж берегів Мурмана, на схід до горла Білого моря. Харчується молюсками і поліхети. Розмножується в різних районах в різне час - с лютого по червень: в Балтійському морі в основному в лютому - березні, в Північному в січні - лютому, на Мурмані в березні - квітні. Камбала - найважливіша промислова риба з всіх малоротие камбал, в деяких країнах її цінують значно вище тріски, пікші і морського окуня.


Для отримання актуальних на даний момент котирувань потрібно направити запит .

 

23 листопада 2009 Оновлені котирування на морожені морепродукти. Продаж морожених морепродуктів оптом за цінами
9 вересня 2010 Оновлені котирування на кокосове масло. Продаж кокосового масла оптом за цінами виробника

Продам від виробника китайський арахіс Продам від виробника китайський арахіс врожаю 2010 в асортименті і морепродукти ( кальмар сушений стружкою , кільцями, скибочками; жовтий полосатик; анчоуси; ставридка, жовта піщанка; вугор; сушений гребінець; восьминіг; "тещин мова "; сушені креветки та ін снеки). Мінімальний об'єм- 1 контейнер. Ціни виробника. 


Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10
Креветки відносяться до підряду безхребетних, загону десятиногих ракоподібних. Довжина їх становить від 2 до 30см. Всього
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тількиБыстрая навигация: