Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 DEMURRAGE- демередж- плата за наднормативну затримку контейнера, стягується за кожну добу затримки.

OGC- Негабаритний вантаж.

REPO- Повернення порожнього контейнера в найближчий сток перевізника після вивантаження.

Праздники сегодня

Історія арахісу Арахіс

Історія арахісу

Арахіс - найцінніша олійна культура. На смак він цілком змагається з фундуком , недаремно його також називають горіхом. У його плодах окрім масла багато білка.

У цієї однорічної бобової рослини плоди зріють по-особливому: нижні квітки після запилення поступово заглиблюються в землю, там з них і зростають боби з червонуватим насінням. Звідси й російська назва - земляний горіх .

Батьківщиною арахісу учені вважають посушливі напівпустинні райони Південної Америки, де місцеві жителі до цих нір готують з насіння блюда, не відомі більше ніде в світі. У індійців племені інків, що поклонялися своєму божеству Інті, арахіс служив жертовною їжею. Коли інк вмирав, одноплемінники разом з ним клали в могилу небагато земляних горіхів, щоб душа померлого знайшла шлях в небо. Стародавні інки першими навчилися вирощувати арахіс.

У XVI столітті ця рослина була завезена португальцями до Південно-Східної Азії, в колонію макао. До Європи воно по-впало з Китаю, тому його плоди перший час називали китайськими горішками. У Росії арахіс з'явився в кінці XVIII століття. Перші посіви були проведені під Одесою.

Оскільки ця культура вимагає багато світла і тепла, у нас її обробляють в південних районах України, РРФСР, на Кавказі, в Середній Азії.

Смачні та поживні насіння арахісу їдять трохи підсмаженими, як їли їх стародавні інки. Їх використовують також при виготовленні халви, тортів і інших кондитерських виробів, розмелені насіння застосовують як добавки при виготовленні шоколаду. 

7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
3 серпня 2010 Оновлені котирування на арахіс з Індії. Продаж арахісу оптом за цінами виробника
Індикативні ціни на кокосове масло: Товар : кокосове масло рафінована Сорт

Продаж аргентинського арахісу. Прямі поставки. Продам аргентинський арахіс урожаю 2010 в асортименті. Калібри ядер арахісу- 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. 


Арахісове масло - природний антидепресант Арахісове масло дійсно містить ряд корисних
Харчова цінність горіхів Найменування Білки,
Гострий гороховий суп з арахісом Спосіб приготування: Замочіть сухий горох на 8-10Быстрая навигация: