Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 



CUT OFF TIME - Контрольний час завезення вантажу на термінал і оформлення відповідних документів на рейс.

IN-BOND - Не пройшов митне очищення (про товар).

UN CODE- Номер ООН- чотиризначний номер, який використовується для позначення речовини або групи речовин відповідно до класифікації небезпечних вантажів, розробленої Комітетом експертів з перевезення небезпечних вантажів Економічної і Соціальної Ради Організації Об'єднаних Націй в рамках «Рекомендацій щодо перевезення небезпечних вантажів ».





Праздники сегодня

8. ПЕРЕХІД РИЗИКІВ І ВИТРАТ, ПОВ'ЯЗАНИХ С ТОВАРОМ

 
Ризик втрати або ушкодження товару, а також зобов'язання нести витрати, пов'язані с товаром, переходить від продавця к покупцеві, коли продавець виконав свої зобов'язання поставки товару. Так як покупець не вправі відкладати перехід ризиків і витрат, всі умови передбачають, що перехід ризиків і витрат може мати місце навіть до поставки, якщо покупець не приймає доставку в відповідно с домовленістю або не дає таких інструкцій (в відносно часу відвантаження і / або місця поставки), які можуть знадобитися продавцеві для виконання своїх зобов'язань по поставки товару. Необхідною умовою для випереджаючого переходу ризиків і витрат є визначення товару як ідентифікованого для покупця або, як передбачено в умовах, визначено відокремленого для нього (відповідність договору). Це вимога є особливо важливим по терміну EXW , так як при всіх інших умовах товар зазвичай визначається як ідентифікований для покупця, коли були прийняті заходи для відвантаження або відправлення товару (терміни "F" і "C") або доставки товару в місце призначення (терміни "D"). Проте в виняткових випадках товар може бути відправлений від продавця без упаковки без точного визначення кількості для кожного покупця. В такому випадку передача ризику і витрат не буде мати місце, перш ніж товар не буде ідентифікований раніше зазначеним чином (порівняйте також с пунктом 69.3 конвенції оон 1980 "о договорах міжнародної продажу товарів").


 

31 серпня 2010 Оновлені котирування на сухофрукти з Китаю. Продаж сухофруктів з Китаю оптом за цінами виробника
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами

Поставка кокосової стружки від виробника з Філіппін. Пропонується дешева філіппінська кокосова стружка , бананові чіпси, сухофрукти. За адресою Ви дізнаєтеся детальну інформацію про виробника, про основні умови поставки, оплати, терміни; зможете подивитися поточні ціни, приклади вантажосупровідних документів та інше.



 


Алергія на горіхи Горіхи, включаючи і деревні горіхи, і земляний арахіс, відносяться до найпоширеніших харчових алергенів.
Горіхова дієта У 1920 році Джон Харві Келлог, медичний директор санаторію Батл-Крика написав статтю, названу
Варений арахіс корисніше смаженого Варений арахіс - традиційне ласощі в південних штатах США - не тільки



Быстрая навигация: