Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 COC- Контейнер перевізника, вартість використання контейнера включається у фрахт.

FOR- станція призначення. Вільно у вагоні / на платформі - умова перевезення під час поселення- означає, що обумовлена ставка провізної плати не включає соімость робіт з вивантаження вантажу з платформи / вагона, прибирання вагонів і т. д.

SHIPPING REQUEST- Інструкції з відправлення вантажу- є основою для заповнення коносамента.

Праздники сегодня

7. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ПРОДАВЦЯ ПО ПОСТАВКУ


Інкотермс зосереджені на зобов'язанні продавця по поставці. Точне розподіл функцій і витрат в зв'язку с поставкою товару продавцем звичайно не викликає проблем, коли сторони мають тривалі торговельні відносини. При цьому вони встановлюють між собою практику ("лінію торгових відносин"), якої вони ідуть в наступних угодах так ж, як раніше. Проте, при встановлення нових комерційних відносин або укладенні договору за допомогою брокерів - що дуже поширене при продажу товарів - слід керуватися умовами даного договору купівлі-продажу, а в випадку, коли Інкотермс 2000 включаються в цей договір, використовувати розподіл функцій, витрат і ризиків, випливає з них. Звичайно, було б бажано, щоб Інкотермс могли як можна докладніше визначати обов'язки сторін в зв'язку с доставкою товару. За порівнянні с Інкотермс 1990, в цьому відносно були вжито подальші зусилля в деяких конкретних ситуаціях (див., наприклад, термін FCA стаття А.4. ). Але було неможливо уникнути посилань на звичаї в торгівлі в статтях А.4. Терміново FAS і FOB (" в відповідно с звичаями порту "). Причиною цього є то, що саме в торгівлі штучним товаром точний спосіб доставки товару для перевезення в договорах згідно термінам FAS або FOB різний в різних морських портах.


 

Сухофрукти Ціна
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)
Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:

В'єтнамські морепродукти і риба від виробника. Пропонуємо прямі поставки риби і морепродуктів з В'єтнаму від виробника. 


{1 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {2 } А р а х і з Л. А. А До З Е Н Про В А {3 } {4 } {5 } {6 } {7 } {4 } {5 } {8 } {9 } {1 0 } {1 1 } {1 2 } {5 } {1 3 } А р а х і з п про д з е м н и ї 1 - н і ж н я я ч а з т ь р а з т е н і я з ц в е т до а м і, м про л про д и м і і з р е л и м і п л про д а м і (б про б а м і ) ; 2 - б про б (в р а з р езе) зі зрілими насінням Зерна арахісу широко використовуються в кондитерському виробництві Арахіс не містить хоземлятеріна, а це дуже важливо для тих, хто піклується про здорове харчування Посадки арахісу Прибирання арахісу в США Арахісове поле після збирання Лущення арахісу Приготування каші з арахісу в Буркіна-Фасо Експорт арахісового масла у світі, 1999 Країни тис.
Морепродукти - річ надзвичайно вишукана і корисна. Страви з цих продуктів хороші і за святковим
Філе пангасіуса Соковите філе пангасіуса - поживний і ситнийБыстрая навигация: