Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 BREAK BULK - Перевезення невеликої партії вантажу без використання контейнера.

FEEDER- Фідер- судно / лінія, що обслуговують порти віддалені від головних транспортних вузлів.

THC- Термінальна обробка вантажу- спочатку- будь-які послуги терміналу з обробки вантажу: завантаження / вивантаження з судна, переміщення в штабель, виставлення для проведення робіт і т. д. В даний час в практиці склалося наступне розуміння даного терміну- послуги з обробки вантажу, оплату яких у відповідності до звичаїв порту здійснює відправник, якщо це порт відправлення (oTHC), або одержувач, якщо це порт призначення (dTHC).

Праздники сегодня

5. СТРУКТУРА ІНКОТЕРМС

В Інкотермс 1990 умови були для полегшення розуміння згруповані в чотири категорії, відрізняються між собою по суті: починаючи с терміну, згідно якому продавець тільки надає товар покупцеві на власної території продавця ("Е"-термін - EX WORKS ); далі йде Друга група, в відповідно с якої продавець зобов'язаний поставити товар перевізнику призначеному покупцем ("F"-терміни - FCA , FAS і FOB ); далі " С "-терміни, в відповідно с якими продавець повинен укласти контракт на перевезення, але не приймаючи на себе ризик втрати або ушкодження товару або додаткові витрати внаслідок подій, мають місце після відвантаження і відправлення ( CFR , CIF , CPT і CIP ) і, нарешті "D"-терміни, при яких продавець повинен нести всі витрати і ризики, необхідні для доставки товару в країну призначення ( DAF , DES , DEQ , DDU і DDP ). Наступна таблиця являє собою класифікацію торгових термінів.

Групи

Термін

Найменування

E

франко завод (... Назва місця) виліт

F

франко перевізник (... Назва місця призначення) основна перевезення

франко вздовж борту судна (... Назва порту відвантаження) не оплачена

франко борт (... Назва порту відвантаження)

C

вартість і фрахт (... Назва порту призначення)

вартість страхування і фрахт (... Назва порту призначення) оплачена

фрахт / перевезення оплачені до (... Назва місця призначення)

фрахт / перевезення і страхування оплачені до (... Назва місця призначення)

D

поставка до кордону (... Назва місця поставки) прибуття

поставка с судна (... Назва порту призначення)

поставка с пристані (... Назва порту призначення)

поставка без оплати мита (... Назва місця призначення)

поставка с оплатою мита (... Назва місця призначення)

Далі під усіма термінами, як і в Інкотермс 1990, відповідні обов'язки сторін зведені в групи під статтями, де кожна стаття зі сторони продавця відображає положення покупця щодо даного питання.


 

1. Філе пангасіуса / Pangasius fillets (one 20 ' FCL) Специфікація і ціни: Skinless,
7 вересня 2010 Оновлення котирування на морепродукти з В'єтнаму. Продаж морепродуктів оптом за цінами виробника
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)

Продам арахіс з Аргентини. Знижки оптовикам. Калібри ядер аргентинського арахісу - 38/42, 40/50, 50/60, 60/70, 70/80, 80/100, колотий. Якісні показники арахісу: вологість- 8,0%; ядра іншого кольору- 1%; зламані або подрібнені ядра - 4-6%. Урожай: 2010. Упаковка: 50 кг джутові або поліпропіленові мішки. Мінімальний об'єм- один контейнер. 


Креветки відносяться до підряду безхребетних, загону десятиногих ракоподібних. Довжина їх становить від 2 до 30см. Всього
Арахіс, або земляний горіх Бобові - Fabaceae (Leguminosae). Народні назви : земляний
Арахіс корисний Арахіс відомий репутацією некорисної пивний закуски, але недавні дослідження виявили, що в ньомуБыстрая навигация: