Це ресурс для імпортерів продуктів харчування з країн СНД. Основна функція сайту - організація інформаційного мосту між іноземними постачальниками продуктів харчування традиційного імпорту та замовниками-імпортерами з країн СНД.  

Для отримання цін на різні групи товарів необхідно заповнити заявку. У міру надходження нових цін ми будемо надсилати вам прайс листи на e-mail.

       


Для прикидочной оценки стоимости можно отправить запрос на расчет

- контейнерной перевозки;

- таможенной очистки;

 CUT OFF TIME - Контрольний час завезення вантажу на термінал і оформлення відповідних документів на рейс.

FEEDER- Фідер- судно / лінія, що обслуговують порти віддалені від головних транспортних вузлів.

TRANSHIPMENT- трансшипменту- зміна в транзитному порту судноплавної лінії для доставки з / в порт не обслуговується лінією напряму.

Праздники сегодня

3. ІНКОТЕРМС 2000

 
В протягом процесу редагування, який зайняв приблизно два року, міжнародна торгова палата постаралася залучити широкий круг працівників світової торгівлі, представлених різними секторами в національних комітетах, через посередництвом яких працює міжнародна торгова палата, к висловом своїх поглядів і відгуків на подальші проекти. Було в самому справі приємно бачити, що цей процес редагування викликав набагато більше відгуків зі сторони користувачів по всім світі, ніж будь-яка з попередніх редакцій Інкотермс. Результатом цього діалогу з'явилися Інкотермс 2000, в які, як може здатися, в порівнянні с Інкотермс 1990 внесено незначне кількість змін. Зрозуміло, однак, що Інкотермс тепер визнані по всім світі, і тому міжнародна торгова палата вирішила закріпити це визнання і уникати змін заради самих змін. С інший боку, були прикладені значні зусилля для забезпечення ясного і точного відображення практики торгівлі формулюваннями, використовуваними в Інкотермс 2000. Крім того, значні зміни були внесені в дві області:
• митний очистку і здійснення митних платежів по термінам FAS і DEQ ;
• обов'язки по навантаженні і розвантаженні по терміну FCA . Усі зміни, істотні і формальні, були зроблені га основі ретельних досліджень серед користувачів Інкотермс. Особливу увагу було приділено запитам, отриманим с 1990 року групою експертів Інкотермс, організованою в якості додаткової служби для користувачів Інкотермс.


 

Індикативні котирування на індійський родзинки: Базис поставки:
9 липня 2010 Оновлені котирування на індійський родзинки. Продаж індійського родзинок оптом за цінами
Індикативні котирування на деякі калібри арахісу з Індії: СОРТ Джава (JAVA)

В'єтнамські морепродукти і риба від виробника. Пропонуємо прямі поставки риби і морепродуктів з В'єтнаму від виробника. 


Ось уже кілька років ринок риби і морепродуктів в Росії залишається одним з найдинамічніших. У моді,
Як правильно вибирати, вживати і зберігати арахіс Арахіс має високу поживну
Сушка фруктів - це недорогий і простий спосіб їх зберігання. У сухофруктах значною мірою зберігаютьсяБыстрая навигация: